Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Lot helikopterem w Warszawie jako niezwykła przygoda

Loty helikopterem w Warszawie to atrakcja, która dostarcza wielu pozytywnych wrażeń i pozwala na niezapomniane przeżycia widokowe helikopterem.

Lot helikopterem

Lot widokowy to przeżycie, którego warto spróbować. Zwiedzanie ulubionych miejsc z lotu ptaka na pokładzie helikoptera stanowi frajdę dla całej rodziny. Jednak aby taka była, musi być przede wszystkim bezpieczna. Więc przed zakupem należy sprawdzić dokładnie firmę, maszyny, jakimi dysponuje i pracowników, których zatrudnia.

Podniebna podróż w Wekter Helicopters odbywa się z pilotami Sky Poland mającymi wszelkie uprawnienia oraz setki wykonanych operacji lotniczych. Ta przygoda pozwala zachwycić się niecodziennym widokiem Warszawy. To okazja, która nadaje się na oryginalny prezent urodzinowy, weselny czy jubileuszowy. Wielu ludzi marzy o tym, by wznieść się w przestworza, co nie zaskakuje, ponieważ człowiek od zawsze chciał wzbić się w powietrze. Warto swoim bliskim sprezentować taką niespodziankę. Nie należy odkładać marzeń na potem!

Lot widokowy helikopterem

Loty helikopterem w Warszawie dostarczają niezapomniane wrażenia z niesamowitych widoków, obejmujących choćby panoramę miasta podczas zachodu słońca. W Jeziornej lot helikopterem Robinson pozwala w jego trakcie na spojrzenie na topowe miejsca miasta stołecznego całkowicie w komfortowych warunkach. Warto w tę podniebną podróż zabrać aparat fotograficzny, by w trakcie lotu na tle bezchmurnego nieba uchwycić Stadion Narodowy, Zamek Królewski. Ciekawym pomysłem jest także sesja zdjęciowa nad panoramą starego miasta. Widokowy lot helikopterem trwa od 15 do 60 minut. Plusem tego rodzaju podniebnej maszyny jest to, że praktycznie w każdym miejscu może wylądować!

Loty helikopterem w Warszawie

Aby wejść na pokład i przelecieć nad stolicą śmigłowcem należy wcześniej umówić się na przelot. Warto wykupić voucher w konfiguracji VIP, dający pełnię możliwości. Groupon ważny jest przez długi czas, dlatego nie trzeba od razu realizować prezentu. Warto mieć jednak na uwadze, że jeśli zapiszemy się na dany dzień i się nie zjawimy, może pojawić się problem. Zawsze warto wcześniej skontaktować się z organizatorem lotów i umówić inny termin.

Jak wygląda realizacja vouchera? Wszelkie loty widokowe helikopterem poprzedza rejestracja. Należy przygotować numer vouchera i wykonać telefon w czwartek lub piątek przed weekendem, w którym chcemy odbyć lot. Dzięki temu znane są warunki pogodowe najbezpieczniejsze dla podróży. Na miejsce spotkania należy zabrać voucher, a kolejno wypełnić wszelkie stosowne dokumenty.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx