Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Fotobudka 360 – w jaki sposób można ją zastosować?

Aby impreza dostarczyła wyjątkowych wrażeń, niezbędne jest zadbanie o solidną fotobudkę. Dzięki niej możliwe będzie zrobienie wyjątkowych wideo i zdjęć, które staną się świetną pamiątką po evencie. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów fotobudek, dlatego też warto znać sposoby ich kreatywnego wykorzystania. 

Fotobudka 360 – synonim nowoczesności

Jeśli planujesz dużą imprezę, to doskonałym wyborem będzie fotobudka 360. Jest to niebywale innowacyjna platforma, która służy do wykonywania zdjęć i kręcenia wideo. W jej przypadku wykorzystywany jest telefon z oświetleniem LED, który obraca się wokół gości zgromadzonych w fotobudce. Głównym walorem fotobudek 360 jest to, że wykonują one naturalne, a zarazem dynamiczne zdjęcia, które robią świetne wrażenie wizualne, a także kręcą wyjątkowe wideo. Fotobudki te są rekomendowane przede wszystkim na wydarzenia takie jak ślub czy ważne eventy firmowe, gdyż dzięki nim jakość fotografii będzie wprost fenomenalna. Klienci korzystający z fotobudek 360 mogą również korzystać z wielu ciekawych udogodnień, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią wideo. Zaliczamy do nich chociażby pistolety na bańki mydlane bądź specjalne tuby z konfetti. Sprawią one, że ujęcia będą prezentować się jeszcze bardziej wyjątkowo. 

Fotobudka slowmo, czyli idealna opcja dla wymagających

W ostatnich latach na znaczeniu zyskały też fotobudki slowmo. Ich głównym zadaniem jest robienie zdjęć oraz nagrywanie wideo w zwolnionym tempie. Dzięki nim można zatem zyskać wyjątkową pamiątkę po ważnym evencie. Filmy oraz zdjęcia w zwolnionym tempie wyróżniają się tym, że są niebywale efektowne i bardzo szczegółowe, albowiem w ich przypadku stosowane są kamery o naprawdę wysokiej rozdzielczości. Fotobudka slowmo to idealny wybór przede wszystkim na imprezy, w których biorą udział dzieci. Jeżeli więc planujesz uroczystość z okazji urodzin czy pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka, to postawienie na tę opcję będzie strzałem w dziesiątkę. Coraz więcej osób stosuje fotobudki slowmo także na spotkaniach biznesowych, aby stworzyć profesjonalny wizerunek swojej firmy i wykonać niebywale estetyczne nagrania. 

Fotobudka z green screen – co warto o niej wiedzieć?

Głównym elementem determinującym estetykę jest jego tło. W standardowych fotobudkach niestety trudno jest zadbać o atrakcyjne tło, które sprawi, że wideo będą miały niepowtarzalny urok. Dlatego też dla osób ceniących sobie wyjątkową jakość zdjęć polecana jest fotobudka z green screen. Z jej pomocą możliwe jest łatwe zmienianie tła i dostosowywanie go do preferencji gości. Z pomocą tego wariantu fotobudki uzyskane zdjęcia mogą robić kapitalne wrażenie wizualne. Dzięki niej uczestnicy imprezy mogą przenieść się w najbardziej atrakcyjne miejsca pod kątem turystycznym, wykonując absolutnie wyjątkowe fotografie. Fotobudki z green screen działają podobnie jak studia filmowe, dzięki czemu są one idealną opcją dla osób chcących eksperymentować z tłami. Wynajem fotobudki 360 to świetny pomysł na rozkręcenie każdej imprezy. Ten wyjątkowy gadżet sprawi, że uwiecznienie eventu stanie się proste jak nigdy wcześniej. 

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx