Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Jak nauczyć się angielskiego?

Języki obce to dla niektórych pasja, dla innych praca, a jeszcze dla innych po prostu przydatna umiejętność. Bez względu na to jednak nie można zaprzeczyć, że znajomość jakiegoś języka poza swoim własnym jest bardzo przydatna. Obecnie najbardziej popularnym wyborem jest angielski.

Mówi się, że po angielsku obecnie potrafi się porozumieć około 1,7 miliarda ludzi. Jak dołączyć do tego grona?

Dlaczego nauka języka angielskiego jest tak istotna w XXI wieku?

Język angielski obecnie jest uważany za uniwersalny. Uczą się go uczniowie w wielu krajach w ramach podstawy programowej. Jest on jednak znacznie istotniejszy niż zwykły szkolny przedmiot. Język angielski jest gwarancją komunikacji z osobami z całego świata. Przydaje się zarówno w życiu prywatnym, podczas podróży czy wycieczek, jak i w zawodowym. Globalizacja sprawia, że komunikacja z osobami z różnych krajów jest niezbędna. Trzeba zatem płynnie mówić, czytać i pisać po angielsku, aby rozwijać swoją firmę i prowadzić sukcesywną karierę. Warto zaznaczyć także, że bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest bardzo mile widziana podczas poszukiwania pracy. Pracodawcy chętnie sprawdzają kompetencje kandydatów w tym zakresie już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Umiejętność opanowania stresu i swobodnego udzielenia odpowiedzi na pytania po angielsku może okazać się właśnie tym, co sprawi, że praca zostanie zaproponowana konkretnej osobie.

Kursy angielskiego – dla kogo są przeznaczone?

Niestety, nauka na zajęciach prowadzonych w ramach studiów czy edukacji na niższym poziomie nie jest wystarczająca. Wiele osób sądzi, że dobre oceny z angielskiego oznaczają, że znają one język. Tak jednak nie jest. Umiejętność skonstruowania pytania, udzielenia odpowiedzi, wykorzystania elementów mowy potocznej i swoboda – to wszystko wymaga praktyki. Niezbędne umiejętności mogą zagwarantować dobre kursy. Pozwalają one nadrobić braki, rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne, poszerzyć zakres słownictwa i nabrać pewności siebie w rozmowach po angielski. Kursy przeznaczone są w szczególności dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje zdolności w zakresie komunikowania się po angielsku. Nie ma znaczenia, na jakim etapie edukacji w zakresie języka zatrzymał się uczeń. Na naukę nigdy nie jest za późno. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach, dla różnych grup wiekowych. Wiele kursów proponuje także zajęcia specjalistyczne.

The Three Lions – co zapewniają zajęcia prowadzone przez Three Lions?

Three Lions to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skutecznie nauczyć się języka angielskiego. Firma zapewnia szeroki wybór zajęć, które dopasowane są do potrzeb różnych grup. Dzięki korzystaniu z dwudziestoletniego doświadczenia dla klientów Three Lions zapewnione są najskuteczniejsze metody nauki. Grupa zdolnych nauczycieli – native speakerów – pozwala poznać język na wysokim poziomie na każdy etapie kursu, ponieważ prowadzony jest on wyłącznie po angielsku. Nie można nie wspomnieć także o dedykowanych, autorskich materiałach, które są idealnie dopasowane do prowadzonych zajęć. Do dyspozycji przygotowano też mobilną platformę e-learningową. Zagwarantowane są także liczne promocje oraz atrakcyjne ceny. Dzięki dobrej atmosferze uczestnicy kursu mogą bezstresowo przyswajać wiedzę i z tygodnia na tydzień rozwijać swoje zdolności językowe.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx