Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

Jak działa podsłuch w telefonie?

Podsłuch w telefonie to modny ostatnio temat. Przeglądając Internet bądź klikając podejrzane linki możemy przypadkiem zainstalować złośliwe oprogramowanie na swoim telefonie z systemem Android i nie tylko. Takie oprogramowanie może podsłuchiwać nasze rozmowy i pocztę głosową, czytać SMSy i wiadomości w popularnych komunikatorach, przeglądać pliki w pamięci telefonu. Ale takie aplikacje to nie tylko złośliwe oprogramowanie. Czasami potrzebujemy zainstalować tego typu aplikację na telefonach firmowych bądź telefonach swoich dzieci. Co powinniśmy wiedzieć o tego typu aplikacjach? Gdzie je znaleźć?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • jak działa aplikacja podsłuchująca rozmowy w telefonie
  • co robić aby nie zainstalować u siebie złośliwego oprogramowania
  • gdzie kupić oprogramowanie podsłuchujące rozmowy telefoniczne

Jeżeli chcemy uniknąć podsłuchu w telefonie powinniśmy przede wszystkim pobierać aplikacje tylko z oficjalnych sklepów i nie klikać podejrzanych linków. Natomiast jeśli chcemy samemu kupić oprogramowanie szpiegujące, powinniśmy je zakupić od wiarygodnego sprzedawcy. 

Podsłuch w telefonie komórkowym – jak działa aplikacja podsłuchująca rozmowy telefoniczne i nie tylko?

Aplikacje śledzące telefon takie jak SpyOne mają szereg funkcji. Poza podstawową funkcją podsłuchu ten typ aplikacji na telefon pozwala na czytanie SMS i komunikatorów, przeglądanie zdjęć i innych plików w telefonie, lokalizację GPS, podsłuch otoczenia, podgląd kamer telefonu, wgląd do poczty email, blokowania aplikacji czy keyloggera (odczytywania wpisywanych w klawiaturę znaków). Tego typu aplikacje instalują się w telefonie tak, aby nie było możliwości ich wykrycia.

Gdzie kupić aplikacje szpiegujące?

Jeżeli chcemy zakupić aplikacje śledzące powinniśmy przede wszystkim zdecydować się na zakup od renomowanych firm, dobrze ocenianych przez klientów, jak np. Spy One. Dobrze, jeśli oferta oprogramowania jest jasno napisana, z wypisanymi konkretnymi funkcjami aplikacji takimi jak podsłuch w telefonie. Korzystna dla nas może też być oferta subskrypcji tego typu aplikacji, z możliwością wyboru różnego typu pakietów funkcji. Nie każdy potrzebuje aplikacji obsługującej wszystkie możliwe funkcje śledzące. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić i dostosować oprogramowanie do swoich potrzeb.

Aplikacja śledząca powinna być niewykrywalna przez przeciętnego użytkownika telefonu. Dodatkowo powinna być dobrze napisana, tzn. nie obciążać zbytnio telefonu, aby użytkownik nie zaczął czegoś podejrzewać. Dzięki temu jej działanie będzie niezauważone, a jej funkcjonalność niezawodna. 

Więcej informacji o aplikacji SpyOne można znaleźć na YouTube.
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx