Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

11 sierpnia 2022

Berker Q1 – idealna kompozycja w Twoim domu!

Marka Berker to już 100 lat tradycji tworzenia funkcjonalnego osprzętu elektroinstalacyjnego o niebanalnym wzornictwie, wyróżniającym się na tle konkurencji. Czy będąc na rynku przez kilka dziesięcioleci można być nadal innowacyjnym? Niemiecki producent udowadnia, że można. Światowy lider branży elektrycznej wprowadził do sprzedaży serię Berker Q1, dedykowaną klientom o najbardziej wyrafinowanych wymaganiach.

Marka Berker to już 100 lat tradycji tworzenia funkcjonalnego osprzętu elektroinstalacyjnego o niebanalnym wzornictwie, wyróżniającym się na tle konkurencji. Czy będąc na rynku przez kilka dziesięcioleci można być nadal innowacyjnym? Niemiecki producent udowadnia, że można. Światowy lider branży elektrycznej wprowadził do sprzedaży serię Berker Q1, dedykowaną klientom o najbardziej wyrafinowanych wymaganiach. Trzeba przyzna

, że udało się stworzyć linię produktów praktyczny i ergonomicznych, a jednocześnie eleganckich, pasujących do wielu nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Berker Q1 – magia dotyku

Osprzęt należący do serii Berker Q1 charakteryzuje się niespotykanymi dotąd wrażeniami z codziennego użytkowania. Elementy wykonano z duroplastu, wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Dzięki temu powierzchnia ramek i włączników jest bardzo przyjemna w dotyku, przywołując na myśl aksamit. Czy delikatność idzie w parze z trwałością? Okazuje się, że tak. Wszystkie elementy są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i niełatwo poddają się zarysowaniom.

Berker Q1 – bogata oferta osprzętu dla Twojego domu

W asortymencie linii Q1 znajdziesz cały szereg elementów potrzebnych do stworzenia wymarzonych wnętrz i nadania im właściwej funkcjonalności. W końcu mamy XXI wiek i bez gniazdka pod ręką, jak bez… Ręki. Prawda? Jeśli o gniazdkach mowa to mamy do dyspozycji zarówno te z uziemieniem, jak i bez niego. Gniazda audio, HDMI, głośnikowe czy nawet podwójne USB typu A, dzięki któremu z łatwością naładujesz akumulator w swoim telefonie, również nie stanowią najmniejszego problemu. W ofercie znajdziesz też klasyczne wyłączniki oświetlenia, również te podświetlane, ściemniacze i kontrolery do żaluzji. Nie mogło też zabraknąć regulatora temperatury – w końcu komfort termiczny to podstawa. Wisienką na torcie jest wielofunkcyjny Radio Touch.

Berker Q1 – udany zakup na długie lata

Wysoka jakość materiałów i ponadczasowy design osprzętu serii Berker Q1 pozwalają śmiało stwierdzi

, że to wybór na lata. Wysoka jakość tworzywa zapewnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również na substancje zawarte w środkach czystości i promieniowanie UV. Czy potrzeba czegoś więcej?

Artykuł powstał we współpracy z https://osprzet-sklep.pl/