Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 grudnia 2023

Płyta indukcyjna na miarę Twoich potrzeb.

Kuchnia szyta na miarę potrzeb – oto marzenie każdego, kto pragnie poznawać nowe smaki i potrafi docenić każdą chwilę spędzoną nad przygotowywaniem aromatycznych potraw. Niezależnie czy jesteś smakoszem kuchni, polskiej, włoskiej, azjatyckiej, czy też każdej innej – na pewno chcesz, aby urządzenia kuchenne pomagały Ci przeżywać kulinarną przygodę. Płyty indukcyjne szwedzkiej marki Electrolux to doskonały początek…

Funkcja FlexiBridge® – elastycznie i z pomysłem

Miłośnicy gotowania często spotykają się z problemem braku miejsca. Duże garnki i patelnie potrzebują odpowiednio dużo przestrzeni. W rozwiązaniu tej kulinarnej łamigłówki pomaga funkcja FlexiBridge®, która pozwala idealnie zaadaptować płytę indukcyjną i poprawnie zagospodarować miejsce podczas użytkowania. 

Płyta indukcyjna z funkcją FlexiBridge ® umożliwia ustawienie pola bridge w 3 różnych konfiguracjach: 1:1, 3:1 i jako jedno duże pole. Umożliwia to korzystanie z dużych garnków, naczyń i szerokich patelni. Od teraz szykowanie dwudaniowego obiadu dla całej rodziny przestaje być niewykonalnym zadaniem, a stanie się czystą przyjemnością.

Gotuj, ile tylko zapragniesz – pola Infinite

Elastyczność podczas używania wieloforemnych naczyń? To również nie problem. W tym przypadku firma Electrolux przygotowała tak zwane pola Infinite. Dzięki takiemu rozwiązaniu, punkty grzejne na płycie indukcyjnej dostosowują się do wybranego kształtu garnka lub patelni. Z powodzeniem można więc przygotowywać szparagi z jajkiem na kwadratowej patelni i nie martwić się przy tym, że potrawa okaże się nierówno przysmażona. O takiej elastyczności urządzenia marzy jednakowo każdy kucharz, jak i amator gotowania. 

Bez zbędnych zapachów – funkcja Hob2Hood®

Unoszący się podczas gotowania zapach może być niezwykle przyjemny i potrafi pobudzić apetyt, ale częstym problemem okazuje się nadmierna wilgoć osiadająca na ścianach i kuchennych blatach. Niezbędnym dodatkiem jest  więc okap, który pomoże w szybki sposób pozbyć się nadmiaru pary wydobywającej się podczas gotowania czy smażenia. 

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w płytach indukcyjnych szwedzkiej marki Electrolux to wykorzystanie bezprzewodowego działania urządzeń. Funkcja znana jako Hob2Hood® odpowiada za połączenie płyty grzejnej ze znajdującym się nad nią okapem. Działa automatycznie, dlatego podczas użytkowania okap sam dostosuje odpowiednie ustawienia i wybierze najlepszy sposób usuwania zbędnej pary. Intuicyjnie, prosto i funkcjonalnie. 

Jeszcze więcej miejsca 

Cztery punkty grzewcze nie są wystarczającym rozwiązaniem? Wciąż brakuje miejsca na naprawdę duże naczynie? Intuicyjne płyty indukcyjne Electrolux oferują naprawdę wiele. Nowoczesnym rozwiązaniem jest połączenie dwóch pól grzejnych i wykorzystanie ich jako jednej spójnej powierzchni, na której można gotować i smażyć. Rozwiązanie to dostępne jest w płytach indukcyjnych z funkcją Bridge.

Niektóre potrawy wymagają właśnie takich nietypowych zabiegów, a firma Electrolux stara się zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów. Sprzęty tworzone są z myślą o amatorach, ale także profesjonalistach. Nawet we własnych czterech ścianach można przygotowywać skomplikowane dania, które wymagają odpowiedniej powierzchni użytkowej. Niech domowa kuchnia spełnia najwyższe standardy!

Kuchenne manewry na płycie indukcyjnej

Serwuj dania przygotowane jak w prawdziwej restauracji – funkcja PowerSlide pozwala zdefiniować odpowiednią temperaturę dla danych stref, dzięki czemu naczynia mogą być przesuwane między polami grzejnymi w dowolny sposób i bez trudu. Niektóre z przygotowywanych potraw potrzebują odpowiedniej regulacji temperatury – tak, aby wydobyć z nich jak najlepszy smak oraz zapach. 

PowerSlide to gotowanie na poziomie profesjonalnym, dostępne od teraz dla każdego użytkownika. To nie tylko pomysł na zaoszczędzenie czasu, ale także szybkie, proste i łatwe przechodzenie z trybu intensywnego gotowania, na delikatne podgrzewanie, które utrzymuje odpowiednią temperaturę potrawy tuż przed jej podaniem.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx