Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Sprawdź dewelopera zanim podejmiesz decyzję

Jeśli chcesz zainwestować w mieszkanie deweloperskie, ale kupowanie kota w worku nie jest tym, w co pragniesz włożyć swoje oszczędności, mamy dla ciebie rozwiązanie.

Firma Pewny Lokal, która jest liderem w audytach nieruchomości mieszkalnych w Polsce, na podstawie pracy doświadczonych inżynierów przygotowała portal „Sprawdź Dewelopera”. Na portalu sporządziła wiarygodne opinie o deweloperach, którzy oferują nowe mieszkania na terenie całej Polski. Są to rzetelne i potwierdzone opinie, obrazujące standard, jaki cechuje poszczególnych deweloperów oraz ich inwestycje.

Na stronie „Sprawdź Dewelopera” wyszczególniono najbardziej popularnych deweloperów w Polsce. Dołączono kilka zdań o tym, czym charakteryzują się poszczególne firmy – to informacje, które mają na celu przybliżyć misję i wizję firmy. Do każdego dewelopera przypisano wszystkie jego inwestycje, które w przeciągu ostatnich lat zostały oddane do użytku i na których inżynierowie Pewnego Lokalu mieli szansę odbierać mieszkania. Dzięki pracy inżynierów, którzy wykonywali odbiór na zlecenie, przeciętny kupiec może sprawdzić, jak wygląda standard deweloperski mieszkania w wybranej przez niego inwestycji. Może też sprawdzić, w jakim stanie były mieszkania, które odbierali inżynierowie Pewnego Lokalu.

Dzięki tym informacjom można wyciągnąć wnioski dotyczące tego, czy wady i usterki w mieszkaniach deweloperskich danego dewelopera to coś, co się zdarza powszechnie czy jedynie sporadycznie.

Pewny Lokal pomoże odebrać mieszkanie

Zachęcamy do skorzystania z informacji zebranych przez naszych inżynierów. Są one poparte wieloletnią praktyką w dziedzinie odbiorów technicznych. Dzięki informacjom, jakie nasi inżynierowie umieszczają na stronie, możemy stwierdzić, że jest to niezwykle ważna baza danych dla inwestorów. Ocena stanu technicznego poszczególnych mieszkań, staje się dzięki temu czymś więcej niż pojedynczym zleceniem. Dzięki niej można sprawdzić liczbę i jakość usterek, a także obsługę klienta podczas odbioru technicznego.

Nasi inżynierowie udostępniają informacje dotyczące tynków, wylewki, okien, zawilgoceń. Są to najczęstsze wady w budownictwie deweloperskim. Na portalu można przejrzeć statystyki i przeczytać opinie, które pozwolą lepiej poznać dewelopera i wybraną inwestycję.

Zakup mieszkania to inwestycja na lata, warto skorzystać z każdej możliwej pomocy, aby utwierdzić się w przekonaniu, że dokonana decyzja będzie tą właściwą i że za parę lat nie obudzimy się z pękającymi ścianami lub odchodzącą podłogą. Taką pomoc oferujemy państwu w Pewnym Lokalu.

Link do YT: https://www.youtube.com/watch?v=tOSMFfPyQ20&t=1s

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
saler
3 lat temu

Bardzo ciekawy artykuł. Na pewno skorzystam z pewnego lokalu by znaleźć odpowiednie mieszkanie.

1
0
Dodaj komentarzx