Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Najlepsze gadżety reklamowe na eventy

Czy gadżety reklamowe sprawdzają się do efektywnego promowania marki? Zdecydowanie tak! Nie ma wątpliwości, że każdy lubi otrzymywać prezenty i tzw. “gratisy”. Wpływa to korzystnie na budowanie pozytywnych skojarzeń z daną działalnością. Jest to sprawdzona, skuteczna, a do tego korzystna dla budżetu opcja na zdobycie nowych partnerów i klienteli.

Gadżety reklamowe wykorzystywane są jako element akcji promocyjnych. Można prowadzić ją lokalnie, np. rozdając drobne podarunki w biurze lub punkcie obsługi klienta, lub też oferować je potencjalnym klientom w czasie trwania targów, konferencji czy większych imprez. Każde większe wydarzenie niesie ze sobą okazję do wypromowania swojej marki. Zwiększając rozpoznawalność logo lub hasła, stopniowo umacnia się pozycję danego przedsiębiorstwa na rynku. 

Wyróżnij się wśród konkurencji – oryginalne gadżety reklamowe

Zwrócenie uwagi klientów może okazać się niemałym wyzwaniem – zwłaszcza obecnie, w dobie wszechobecnych akcji promocyjnych prowadzonych w social mediach. Oryginalne gadżety reklamowe, jak akcesoria kuchenne, gadżety wakacyjne, słodycze czy kosmetyki, to nietypowa forma reklamy, które może doskonale pomóc w wyróżnieniu się na tle innych firm działających w danej branży. W zależności od wybranego wariantu, naniesiony logotyp może być wykonany przy pomocy druku sublimacyjnego, laserowego, graweru, być wyszyty lub też wprasowany bezpośrednio na tkaninie. Zarówno Twoje logo, jak i sama forma gadżetu mogą dodatkowo zwracać na siebie uwagę, a pomagają w tym np. wyraziste kolory oraz nietypowe materiały. Dzięki temu możesz mieć pewność, że bez trudu wyróżnisz się na tle konkurencji. 

Darmowe gadżety reklamowe: drobiazgi promocyjne

Darmowe gadżety reklamowe to prawdziwa gratka dla uczestników konferencji i imprez branżowych. Dlaczego? W bardzo krótkim czasie można zebrać nowe kontakty i dane potencjalnie interesujących kontrahentów. Na danym gadżecie może znaleźć się logo oraz dane kontaktowe, dzięki czemu marka ma nie tylko znakomitą okazję aby się wyróżnić, ale także obdarowana osoba będzie wiedziała gdzie szukać dalszych informacji dotyczących profilu działalności marki. Projektując drobne gadżety reklamowe, atrakcyjnych rozwiązań nie trzeba szukać daleko. Bardzo chętnie przyjmowanymi materiałami promocyjnymi są cukierki, a także napoje i innego typu słodycze. Słodki upominek z pewnością poprawi nastrój obdarowanej osobie. 

Personalizowane gadżety reklamowe z nadrukiem

Ogromną zaletą prowadzenia kampanii marketingowej z wykorzystaniem materiałów promocyjnych jest to, że gadżety reklamowe z nadrukiem można stworzyć bardzo łatwo, a ich przygotowanie nie zajmuje wiele czasu. Marka Artigraf oferuje bardzo szeroki wybór gadżetów, które następnie można oznaczyć przy pomocy logo firmy, umieścić na nich hasło promujące lub wszelkie niezbędne informacje kontaktowe. Obecnie bardzo popularnym trendem jest minimalizm. Gadżet może posiadać za tym na sobie logo marki, a jednocześnie prezentować się stylowo. Dzięki temu z pewnością będzie chętnie używany. Dotyczy to zarówno przedmiotów wykonanych z materiału – np. koszulki, torby bawełniane, plecaki, organizery, worki czy ręczniki, a także przedmiotów codziennego użytku oraz akcesoriów biurowych.

Zyskaj rozgłos i wypromuj swoją markę – gadżety reklamowe z logo

Marka Artigraf oferuje możliwość przygotowania na życzenie klienta materiałów promocyjnych, takich np. jak gadżety reklamowe z logo. Praktycznie niezależnie od wielkości czy formy gadżetu, zawsze można umieścić na nim chociażby niewielki nadruk z logo danej firmy. Jego umiejscowienie pozostaje naturalnie w gestii osoby składającej zamówienie. Dzięki temu gadżety można praktycznie zaprojektować od zera tak, aby prezentowały się oryginalnie i zwracały na siebie uwagę. W tej kwestii bardzo wartościową podpowiedzią może okazać się profil działalności przedsiębiorstwa. Wyglądem gadżetów można podkreślić założenia przyświecające marce, a także w czytelny sposób zakomunikować czym się zajmuje i w jakiej branży działa. Możliwości są niemal nieograniczone, więc warto postawić na usługi lidera w kwestii dostarczania spersonalizowanych gadżetów promocyjnych – marki Artigraf.

5 2 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx