Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 maja 2024

Wygodny sposób nadawania przesyłek kurierskich

Przesyłki kurierskie zaczynają dominować na rynku przesyłania towarów i dokumentów. W segmencie usług dla biznesu firmy kurierskie rzadko już spotyka się tradycyjnego operatora pocztowego. Również klienci indywidualni coraz częściej dostrzegają zalety usług kurierskich, zwłaszcza w czasach pandemii, gdy tłoczenie się przy okienku pocztowym niesie ryzyko zarażenia groźnym wirusem. W bogatej ofercie firm kurierskich łatwo się przy tym pogubić, dlatego warto skorzystać z oferty serwisu tanikurier.com

Największa korzyść dla Klienta – ułatwienie wyboru

Klient często nie ma czasu na żmudne porównywanie ofert. Jedni operatorzy mają najkorzystniejsze warunki dla przesyłek małych, inni dla dużych bądź paletowych, jeszcze inni dla krajowych lub zagranicznych. Tutaj z pomocą przychodzi serwis tanikurier.com, gdzie pod jednym dachem zagościło kilka firm kurierskich. Zamiast wertować liczne cenniki można wygodnie i komfortowo skorzystać z tego portalu. Wśród firm, z którymi współpracuje, jest czołówka specjalistów z branży: DHL, DPD, UPS, Fedex, TNT, Geis czy InPost. Dzięki temu klient może znaleźć optymalne rozwiązanie dla siebie, w dodatku bez konieczności wiązania się umową z jednym partnerem.

Przesyłki paczkowe i paletowe

Serwis tanikurier.com to uniwersalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Można wysłać dokument w kopercie, paczki standardowe nawet do 70 kg, a także towar na palecie, niezależnie od jej wymiarów i wagi oraz miejsca nadania i doręczenia. Adresatem może być firma bądź osoba prywatna w kraju lub za granicą. Ze względu na wygodę nadawcy i odbiorcy realizowane są usługi „od drzwi do drzwi”, dla usług ekspresowych z możliwością określenia godziny dostawy na 9.00 lub 12.00.

Serwis realizuje również przesyłki niestandardowe, o dużych gabarytach czy nieregularnych kształtach. Tutaj szczególnie ważne jest dopilnowanie solidnego zapakowania towaru.

Prosta forma zamówienia usługi i płatności

Zamawianie kuriera w serwisie tanikurier.com jest niezwykle proste i zajmuje raptem kilka minut. Wystarczy skorzystać z prostego formularza w zakładce Zamów strony internetowej serwisu.

Wiele osób często martwi się o wydruk listu przewozowego. Co w sytuacji, gdy ktoś nie ma drukarki lub zawiedzie urządzenie? Otóż serwis oferuje usługę Geis, w której kurier przyjeżdża do nadawcy z gotowym wydrukiem. Podobnie nie ma powodu do obaw związanych z płatnościami. Kurier nie pobiera gotówki przy odbiorze paczki, za złożone zlecenie płaci się przelewem internetowym poprzez bezpieczny i sprawdzony system szybkich płatności. Z kolei firmy mogą skorzystać z wygodnego sposobu rozliczania na podstawie faktur z odroczonym terminem płatności.

Serwis tanikurier.com oferuje też niespotykane gdzie indziej rozwiązanie, czyli zwrot pobrania w 1 dzień roboczy od dnia dostarczenia paczki do adresata, angażując w to własne środki finansowe.

Rozwiązywanie problemów

Transport przesyłek niesie ze sobą pewne ryzyka, takie jak zagubienie przesyłki, niedostarczenie na czas lub zniszczenie; może też zostać pomylony adres dostawy. W takiej sytuacji klient nie jest zostawiony sam sobie. Serwis tanikurier.pl pośredniczy w załatwieniu sprawy z firmą kurierską. Klient jedynie powiadamia serwis mailowo o zaistniałej sytuacji.

5 2 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx