23 stycznia 2021

Kod promocyjny STS – gdzie go znaleźć?

Jednym z pierwszych dylematów, przed jakimi staje potencjalny nowy użytkownik serwisu bukmacherskiego STS – jest wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego. Nie jest to obowiązkowe pole i proces rejestracji można dokończyć bez wpisywania tej informacji, jednak wówczas bezpowrotnie traci się sposobność otrzymania dodatkowych benefitów na start. Warto więc zdać sobie trud, aby znaleźć najlepszy STS kod promocyjny, dzięki któremu spotęguje się korzyści przy inauguracyjnej wpłacie i pierwszej aktywności w serwisie. Promocje i bonusy powitalne pozwalają na wypracowanie dodatkowych środków na kontynuowanie gry bądź wypłacenia sobie sowitej premii uznaniowej. Gdzie zatem poszukiwać najlepszych kodów promocyjnych do legalnego bukmachera STS?

Kod promocyjny ze strony bukmachera czy z serwisów partnerskich?

Bukmacher STS honoruje zarówno swoje wewnętrzne kody promocyjne, jakie można znaleźć na jego oficjalnej stronie, jak też te pochodzące z branżowych serwisów partnerskich. Korzyści wynikające z wykorzystania każdego kodu różnią się nieznacznie, dlatego gracz ma możliwość podjęcia samodzielnej decyzji o wyborze najlepszej dla siebie opcji startowej.

W pierwszej kolejności warto przeszukać proponowane bezpośrednio przez STS warianty pakietu powitalnego dla nowych graczy, którego poszczególne elementy mogą ulegać drobnym modyfikacjom. Obecnie, na stronie STS można natrafić na kod promocyjny „zbr200” lub „200zbr”. Użycie tego kodu otwiera nowemu użytkownikowi serwisu STS drogę do otrzymania następującego pakietu korzyści:

  • podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł (warunkiem otrzymania premii jest zaznaczenie w trakcie rejestracji opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”),
  • zakład bez ryzyka do 200 zł,
  • freebet o wartości 20 zł.

Opcjonalnie, bez wprowadzania kodu – zamiast zakładu bez ryzyka do 200 zł, gracz otrzyma:

  • pewne 20 zł na Betgames,
  • pewne 20 zł na sporty wirtualne,

zaś freebet zwiększy się do poziomu 25 zł.

Alternatywą dla kodu ze strony STS, jest kod promocyjny udostępniony na portalach serwisów partnerskich, współpracujących z największym w Polsce bukmacherem. Trzon pakietu powitalnego w tym przypadku nie zmienia się (1200 zł od I wpłaty), ale wpisując kod promocyjny ze strony partnerskiej, gracz może liczyć na dodatkowe benefity. Przykładem może być kod promocyjny STS z jednego z zaprzyjaźnionych z bukmacherem serwisów, dzięki któremu użytkownik zyskuje:

  • 1200 zł od pierwszego depozytu,
  • zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 30 zł,
  • freebet na 29 zł (darmowy zakład).

Warunkiem uwolnienia premii, przyznanej w ramach podwojenia pierwszego depozytu, jest 3-krotny obrót środkami bonusowymi na kuponach SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91. Do prawidłowego obrotu wliczane są tylko wygrane kupony. Zakład bez ryzyka, czyli cashback, to gwarancja zwrotu środków – w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Z kolei freebet o wartości 29 zł, to darmowy bilet od bukmachera do opłacenia kuponu.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x