Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

11 grudnia 2023

Oferty Internetu światłowodowego na rok 2022 – ranking dostawców

Nowy rok przynosi zmiany. Często dobre, na przykład zmianę pakietu internetowego ze starego na nowy – tańszy i lepszy. Czy klienci będą mogli znaleźć takie oferty w 2022 roku? Sprawdźmy, co przygotowali dostawcy Internetu – Poznań, Warszawa i inne duże miasta w Polsce czekają na dobre oferty.

Dostawca Internetu – jak sprawdzić jakość oferowanych usług?

Zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę, powinniśmy zweryfikować jakość pakietu, jaki proponuje dany dostawca Internetu. Jak to zrobić? Dobrym rozwiązaniem jest test szybkości łącza, który wykonują niezależne portale. Na stronach tych możemy nie tylko wykonać test naszego połączenia, lecz także zapoznać się z rankingiem najlepszych dostawców w Polsce, którzy w danym miesiącu wyprzedzili konkurencję pod względem szybkości.

INEA to najlepszy dostawca usług internetowych. Co przygotował dla swoich klientów?

INEA jest często określana jako najlepszy dostawca usług internetowych. Dzieje się tak, ponieważ oferuje światłowód symetryczny, który jest najnowocześniejszą technologią w kraju, zapewniającą tym samym najszybszy Internet w PolsceTest szybkości Internetu wykazał, że jego przepustowość może być nawet wielokrotnie wyższa niż 1 Gb/s.

Dzięki temu decydując się na INEA, wybieramy bardzo szybki i niezawodny Internet. Poznań to jedno z wielu miast, w którym można skorzystać z oferty tego operatora. Najszybszy Internet będzie dobry do streamowania, edycji dużych plików multimedialnych czy rozgrywki online – bez opóźnień. Ofertę tę docenią szczególnie osoby wymagające najlepszych osiągów od łącza.

Dobry i szybki Internet – dostawca Vectra

Vectra przygotowała na 2022 rok specjalny zestaw usług w atrakcyjnej, świątecznej cenie. Klient może zdecydować się na pakiet za 34,99 złotych miesięcznie przez pierwszy rok i 44,99 złotych miesięcznie przez drugi rok. Na co można liczyć, korzystając z tego zestawu usług?

Vectra to nie najlepszy dostawca Internetu, ale jego pakiet może zadowolić mniej wymagających klientów. Internet, który dostawca ten proponuje, cechuje się prędkością pobierania do 300 Mb/s, a także prędkością wysyłania do 40 Mb/s. Zamawiający otrzymuje również w pakiecie router Wi-Fi.

Pakiet od dostawcy usług internetowych Orange

Jednym z najbardziej znanych, a także najczęściej wybieranych usługodawców jest Orange. Oferta dostawcy z Internetem światłowodowym jest dostępna już od 59,98 złotych miesięcznie. Klient będzie mógł skorzystać z prędkości pobierania na poziomie 300 Mb/s, a także wysyłania 50 Mb/s.

Takie łącze powinno wystarczyć do obsługi podstawowych czynności związanych z korzystaniem z Internetu. Może to być na przykład edytowanie plików tekstowych w sieci czy oglądanie filmów w dobrej rozdzielczości.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx