Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

Co powinno się wiedzieć o keratynowym prostowaniu włosów?

Włosy naturalnie falowane i kręcone można skutecznie i szybko wyprostować, nadając im idealną gładkość. Do uzyskania takiego efektu służy keratyna. Prostowanie keratynowe sprawia, że na długi czas można zapomnieć o korzystaniu z prostownicy, gdyż pasma będą prezentować się nienagannie przez co najmniej kilkanaście tygodni. Dowiedz się, czym jest keratynowe prostowanie i jakie są jego zalety.

1. Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?

2. Zalety keratynowego prostowania włosów

Prostowanie włosów keratyną umożliwia uzyskanie idealnie gładkich pasm i utrzymanie tego efektu bez codziennej, długiej pielęgnacji. Zabieg jest kierowany przede wszystkim do kobiet, które mają kręcone i falowane włosy, lecz marzą o odmianie i zupełnie nowych wyglądzie. Keratyna sprawia, że pasma są miękkie i przyjemne w dotyku bez konieczności wykonywania dodatkowych zabiegów fryzjerskich. Dowiedz się więcej o keratynowym prostowaniu włosów.

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?

Keratynowe prostowanie włosów zapobiega ponownemu skręcaniu się fal i loków po umyciu głowy. W trakcie zabiegu keratynowego prostowania włosów wprowadza się w strukturę włosa keratynę uzupełniającą jej ubytki. Keratyna to naturalny budulec pasm, dlatego dzięki niej włosy stają się gładsze, bardziej błyszczące i miększe. Ich ogólna kondycja ulega poprawie. Zabieg rozwiązuje problem puszczenia się pasm, gdyż zamyka cebulki włosowe.

Ile kosztuje keratynowe prostowanie włosów? Cena zabiegu jest dość wysoka, jednak długotrwałe efekty wynagradzają koszty pracy fryzjera. Dzięki temu, że keratyn jest naturalnym budulcem włosa, nie niszczy pasm i zapobiega ich łamliwości oraz rozdwajaniu.

Przeczytaj więcej na https://amazonkeratin.pl/blog/

Zalety keratynowego prostowania włosów

Codzienne prostowanie włosów prostownicą niszczy pasma, natomiast zabieg z keratyną poprawia ich kondycję. Dzięki temu fryzura wygląda zdrowiej, a włosy są mniej podatne na uszkodzenia podczas mycia, czesania lub suszenia suszarką. Ponadto keratyna należy do naturalnych substancji, dlatego jej stosowanie ogranicza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Zabieg można wykonać nawet w przypadku, gdy prostowanie włosów dotyczy kobiety o wrażliwej skórze ze skłonnością do podrażnień i zaczerwienienia.

Trwałe prostowanie włosów w salonie fryzjerskim daje spektakularne efekty. Włosy prezentują się niczym fryzury gwiazd Hollywood, nawet gdy czas codziennej pielęgnacji włosów po zabiegu to tylko kilka minut. Wyprostowanie włosów keratyną to również sposób, by przedłużyć trwałość koloru po farbowaniu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx