Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 kwietnia 2024

3 najlepsze kierownice wyścigowe do PS5. Sprawdź je!

PlayStation 5 to konsola z potencjałem. Ultranowoczesna i wielokrotnie silniejsza od swojego poprzednika, okazuje się niezawodna w starciu z bardzo wymagającymi tytułami. Chcesz czerpać z rozgrywek możliwie dużo satysfakcji? Sięgnij po odpowiednie gadżety gamingowe, w tym (koniecznie!) kierownicę wyścigową, kompatybilną z posiadaną konsolą. Przeczytaj i zobacz, które z dostępnych w sprzedaży (i w opcji wynajmu!) są zdecydowanie najlepsze.

Kierownica gamingowa o doskonałych parametrach. Najlepszy wybór dla PS5

Gry wyścigowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Nie bez powodu – w przypadku zręcznościowych tytułów pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał i cieszyć się doskonałym realizmem rozgrywki. Kierownica oznacza bowiem niesamowitą precyzję jazdy,  jeszcze lepszy czas reakcji i możliwość (wirtualnego) prowadzenia absolutnie najlepszych samochodów na świecie. Są jednak pewne warunki – gadżet musi być rozbudowany (najlepiej, jeśli poza kołem sterowniczym składa się z modułu zawierającego pedał gazu, hamowania i sprzęgło), posiadać odpowiednio duży promień skrętu i charakteryzować się doskonałą jakością wykonania (istotne znaczenie mają w tym wypadku wykorzystane w nim materiały). 

Najlepsze kierownice gamingowe do PS5. Modele, które sprostają wymaganiom 

Wybór kierownic gamingowych do PS5 jest ogromny. Decyduje o tym m.in. pełna kompatybilność konsoli z peryferiami i grami z PS4. Chcąc mieć pewność precyzji jazdy i niemal perfekcyjnego czasu reakcji, warto jednak postawić na sprawdzone propozycje:

  1. Logitech G29 Driving Force dba o doznania wizualne, doskonałą precyzję prowadzenia i jeszcze lepsze wyniki. Gadżet proponuje aż 900-stopniowy promień obrotu, duży opór dzięki systemowi Force Feedback i maksymalny poziom realizmu. Koło kierownicy zostało wzbogacone o pedały, a całość pozostaje niezwykle intuicyjna w obsłudze (przemyślane rozmieszczenie przycisków umożliwia prowadzenie pojazdu bez konieczności odrywania rąk!).
  2. Logitech G23 to kierownica, która została odpowiednio zmodyfikowana (do obsługi zmieniającego oblicze rozgrywki systemu sprzężenia zwrotnego) i nie ma sobie równych! Model, dostępny również w opcji na wynajem: https://plenti.app/pl/products/2392 proponuje m.in. lepszą wydajność, realizm nowej generacji i symulację prawdziwego wspomagania uruchamiania samochodu wyścigowego. Przetestuj i doświadcz więcej!
  3. Thrumaster T248 to aż 70% mocy więcej (w porównaniu z poprzednimi modelami producenta) i dostęp do supernowoczesnych funkcji. Ta kierownica gamingowa umożliwia maksymalnie szybką zmianę przełożeń i pomaga unikać błędów w trakcie jazdy. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx