Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Odkryj zalety inwestowania w apartamenty na słonecznym Cyprze!

Inwestowanie w zagraniczne nieruchomości to wybór wielu świadomych Polaków. Wśród popularnych miejsc znajduje się m.in. Cypr. Wyspa Afrodyty kusi piękną pogodą, smacznym jedzeniem i korzystnymi warunkami zakupu nieruchomości. Przekłada się na to na przyspieszony zwrot z inwestycji, który gwarantują apartamenty na Cyprze. Sprawdź, jakie zalety daje zakup nieruchomości na słonecznej Wyspie Afrodyty.

Atrakcyjne ceny nieruchomości 

Oczywiście z punktu widzenia inwestorów niezwykle ważnym aspektem są ceny nieruchomości. Te na Cyprze wciąż są relatywnie tanie i dużo korzystniejsze niż w przypadku takich kierunków jak: Hiszpania, Włochy i Francja. Szczególną uwagę warto zwrócić na Cypr Północny, gdzie prestiżowe apartamenty w pięciogwiazdkowych resortach dostępne są już od 8000 złotych za m2. Dzięki temu apartamenty typu studio to już inwestycja poniżej 450 000 złotych. W parze z dobrą ceną idzie wysoki standard nieruchomości, a także dostęp do wszelkiego rodzaju udogodnień w resorcie. To sprawia, że zakup apartamentu na Cyprze naprawdę się opłaca. 

Korzystne opcje finansowania inwestycji 

Dla zainteresowanych inwestycją na Cyprze przygotowano atrakcyjne opcje finansowania. To m.in. kredytowanie z oprocentowaniem 0% nawet na 7 lat, czyli rozłożenie płatności na 84 comiesięczne raty. To wszystko przy gwarancji zachowania niezmienionej ceny. Oznacza to, że apartament zacznie przynosić Ci korzyści finansowe, zanim jeszcze go spłacisz. Wpłat można dokonywać gotówką lub przelewem. To bardzo rozsądny wybór dla inwestorów, a szczegółów dotyczących tej opcji finansowania można dowiedzieć się po kontakcie z ekspertami RT Invest. To prawdziwi specjaliści w zakresie rynku nieruchomości na Cyprze Północnym i jednocześnie oficjalny przedstawiciel lokalnych deweloperów na Polskę. 

Piękna pogoda, smaczne jedzenie i długi sezon 

Piękna pogoda, smaczne jedzenie i sezon turystyczny trwający około 9 miesięcy to kolejne zalety inwestowania na Wyspie Afrodyty. Przekłada się to na zwiększony potencjał wynajmu, a także umożliwia inwestorom wykorzystywanie apartamentów jako miejsca na własne wakacje. Życie na Cyprze nie jest drogie, co dodatkowo zachęca do spędzania wakacji na tej wyspie. Piękne plaże, niesamowite widoki oraz liczne zabytki to tylko dodatkowe atuty. Szerokie grono odwiedzających Cypr sprawia, że inwestorzy nie mają problemu z zapewnieniem obłożenia dla swoich luksusowych apartamentów. 

Preferencyjne prawo podatkowe i szybszy zwrot z inwestycji

To, co zachęca, to także preferencyjne prawo podatkowe. Nie bez powodu Cypr Północny uznawany jest za prawdziwy raj podatkowy dla inwestorów. Przekłada się to na zwiększone zyski z apartamentów i przyspieszenie zwrotu z inwestycji. Jedną z zalet jest m.in. to, że na Cyprze nie obowiązuje zryczałtowany podatek od najmu, który dla przykładu w Polsce wynosi aż 10%. 

Stabilny rynek i wzrost wartości nieruchomości

Atutem Cypru jest także stabilny rynek oraz wzrost wartości nieruchomości. Już w momencie odbioru nowego apartamentu od dewelopera możesz liczyć na wzrost nawet o 30%. Przyspiesza to zwrot z inwestycji. Ten zgodnie z obecnymi danymi następuje już po upływie 8-10 lat. Po tym czasie apartament na siebie zarabia lub możesz go spieniężyć. 

Bezpieczny zakup

Cypr Północny od lat znany jest z tego, że jest bezpiecznym miejscem do inwestowania i do życia. W kraju tym niemal nie istnieje przestępczość, a lokalni mieszkańcy znani są z dobrego serca i otwartości. Podczas zakupu zadbaj jednak o to, aby skorzystać ze wsparcia godnego zaufania partnera biznesowego. W ten sposób unikniesz ewentualnych błędów formalnych oraz zapewnisz sobie zwiększone bezpieczeństwo inwestycji. 

Inwestuj na Cyprze z RT-Invest 

Jeśli marzysz o luksusowych i dochodowych apartamentach na Cyprze, warto rozważyć skorzystanie z usług agencji nieruchomości. Prawdziwymi specjalistami w zakresie inwestowania na Wyspie Afrodyty są eksperci RT Invest. Posiadają dostęp do prawdziwych perełek i prestiżowych apartamentów w atrakcyjnych cenach. Ponadto dla klientów przygotowany dedykowany pakiet inwestycyjny. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami RT Invest i na wybranie Cypru Północnego, jako miejsca swojej inwestycji. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx