Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2024

Inspiracje od odnoszących sukcesy przedsiębiorców

Dla młodych osób, myślących o rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy, powinno być ważne podpatrywanie doświadczonych, odnoszących sukcesy przedsiębiorców. „Możemy odpowiedzieć na wszystkie ich pytania i wskazać najlepsze drogi rozwoju” – przekonuje Beata Drzazga, motywator, inspirator, doradca biznesowy.

Przedstawiciele świata biznesu często goszczą, jako mentorzy czy doradcy biznesowi, na konferencjach kierowanych do młodzieży i studentów. Takim spotkaniem jest na przykład konferencja „Our Future Forum” – największe wydarzenie edukacyjne w Polsce, które regularnie przyciąga ponad 1000 uczestników, zdolnych i ambitnych młodych osób z kraju i zagranicy.

„Występuję jako przedsiębiorca, który prowadzi kilka firm. Młodzi ludzie chcieli poznać moją historię, dowiedzieć się jakimi etapami tworzyłam BetaMed SA, największą w Polsce firmę opieki długoterminowej” – informuje Beata Drzazga, motywator, inspirator, doradca biznesowy.

Ekspertka zauważa, że pytania zadawane przez młodych ludzi mogą wydawać się proste, a odpowiedzi na nie – oczywiste. Tymczasem dla pokolenia przyszłych przedsiębiorców są to problemy nowe.

„Życie jest pełne zmian, a co dopiero prowadzenie firmy. Zawsze powtarzam, że należy nastawić się na zmiany, zrozumieć, że wszystko będzie się zmieniało, a praca polega na tym, żeby odpowiednio do tych zmian podchodzić i akceptować je” – wyjaśnia Beata Drzazga.

Beata Drzazga przekonuje, że jest jej łatwo udzielać porad i odpowiadać na pytania, ponieważ od ponad 23 lat działa na biznesowym rynku. Podkreśla, że swoje doświadczenia musiała zdobywać sama, metodą prób i błędów. Ekspertka cieszy się, że może swoimi przemyśleniami wesprzeć młodych ludzi myślących o prowadzeniu własnej firmy.

„Dla młodzieży na pewno jest imponujące, że my, ich doświadczeni koledzy, mamy duże firmy, że działamy międzynarodowo, ale istotniejsze chyba jest to, że opowiadamy im jak osiągnęliśmy sukces” – podsumowuje Beata Drzazga.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx