Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Tanie loty na wakacje: flydubai kusi promocją…

Przewoźnik z Dubaju oferuje specjalne ceny biletów na loty w obie strony z Polski do popularnych destynacji wakacyjnych w przypadku rezerwacji dokonanych przed 25 września na podróże realizowane przed 10 grudnia 2023 roku.

Linie lotnicze flydubai oferują specjalne ceny biletów na loty w obie strony z Polski do wielu popularnych wakacyjnych miejsc, w tym do Dubaju, Tajlandii, na Malediwy, Sri Lankę czy Zanzibar. Dotyczy to rezerwacji dokonanych do 25 września dla podróży, które odbędą się do 10 grudnia.

Pasażerowie będą mogli skorzystać ze wszystkich najnowszych atrakcji, jakie oferuje Dubaj, w tym parków wodnych, sklepów, festiwali muzycznych, wydarzeń kulturalnych oraz słońca, którego jest tu pod dostatkiem przez cały rok lub będą mogli udać się dalej do jednej ze wspaniałych destynacji wakacyjnych znajdujących się w ofercie.

„flydubai angażuje się w poprawę połączeń za pośrednictwem węzła lotniczego w Dubaju. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym klientom z Europy możliwość poznania tych atrakcyjnych miejsc, w tym Dubaju, który przeobraził się z sezonowej atrakcji w miejsce wybierane przez cały rok. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie na pokładach naszych samolotów większej liczby pasażerów z Europy podróżujących w tak popularnych kierunkach wypoczynku, jak Malediwy, Tajlandia czy Zanzibar, niezależnie od tego, czy wybiorą podróż klasą biznesową, czy ekonomiczną.” – powiedział Jeyhun Efendi, starszy wiceprezes ds. operacji handlowych i e-commerce we flydubai.

Podróżni będą mogli zrelaksować się na malowniczych plażach Malediwów, zanurzyć się w pięknych, naturalnych krajobrazach Sri Lanki, cieszyć się tropikalnymi wakacjami w Krabi i Pattayi w Tajlandii, czy oddać się magii Zanzibaru znanemu z mieszanki kultur oraz nieskazitelnie czystych plaż.

flydubai stworzył wciąż rozwijającą się siatkę ponad 115 połączeń do 53 krajów w Afryce, Azji Środkowej, na Kaukazie, w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej, w krajach Rady Współpracy Zatoki Perskiej (GCC), na Środkowym Wschodzie oraz subkontynencie indyjskim. Przewoźnik z Dubaju zarządza nową i sprawną flotą składającą się z 79 samolotów Boeing 737, zapewniając pasażerom wygodną i niezawodną podróż. Pasażerowie klasy biznes mogą cieszyć się większą przestrzenią i komfortem, dzięki rozkładanym fotelom, również do pozycji leżącej, a także menu inspirowanym międzynarodowymi trendami oraz szerokim wyborem wciągającej rozrywki na pokładzie.

Loty można rezerwować na stronie flydubai.com, przez oficjalną aplikację flydubai, za pośrednictwem infolinii w Dubaju pod numerem (+971) 600 54 44 45, w agencjach podróży flydubai oraz u partnerów turystycznych.

Aby dowiedzieć się więcej o kierunkach dostępnych w ofercie i zapoznać się ze wszystkimi cenami, warto odwiedzić stronę: [link]* https://www.flydubai.com/en/offers/poland-lowest-fare-promo-august-september-2023 

Obowiązuje regulamin*

Źródło informacji: flydubai

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx