Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 lipca 2024

PAP Biznes rusza z cyklem edukacyjnym dla przedsiębiorców

Już 11 października o godzinie 11:00 PAP Biznes zaprasza na pierwszą odsłonę cyklu edukacyjnego #SposóbNaKapitał, w którym przybliżona zostanie aktualna problematyka pozyskiwania i obrotu kapitałem w przedsiębiorstwie. W ramach projektu zostanie zorganizowanych siedem tematycznych webcastów oraz debata wieńcząca cały cykl.

W związku z dynamicznie zmieniającymi się realiami rynku finansowego w Polsce redakcja serwisu PAP Biznes postanowiła zapoczątkować cykl edukacyjny, który będzie nowym spojrzeniem na pozyskiwanie i obrót kapitałem w przedsiębiorstwie. #SposóbNaKapitał jest dedykowany właścicielom oraz kadrze zarządczej małych i średnich przedsiębiorstw.

Wspólnie z ekspertami, redaktorzy PAP Biznes będą odpowiadać na pytania o najnowsze rozwiązania w zakresie finansowania działalności przedsiębiorstw. Zakres poruszanych tematów będzie dotyczył kluczowych obszarów takich jak m.in. leasing, ubezpieczenia eksportowe, obligacje korporacyjne, prawo podatkowe czy rodzaje funduszy w ramach nowej perspektywy finansowej w latach 2021-2027.

W spotkaniach udział wezmą przedstawiciele biznesu, w tym doradcy podatkowi i inwestycyjni. Sama dyskusja odbywać się będzie pod czujnym okiem Piotra Rożka, redaktora PAP Biznes.

#SposóbNaKapitał: nowe odcinki w każdą środę o godz. 11:00 na biznes.pap.pl, pap-mediaroom.pl oraz Facebooku serwisu PAP Biznes.

Źródło informacji: PAP Biznes

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx