Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Dołącz, zarabiaj – program partnerski LeadStar realną szansą na uczciwy, godziwy zarobek!

Zarabianie przez Internet jest naprawdę możliwe! Przyłączając się do programu partnerskiego, który jest nowoczesny oraz nieustannie dostosowujący się do panujących w marketingu internetowym trendów, otrzymujesz gwarancję stałej i bezpiecznej współpracy.

Poznajmy się!

Bazując na zaufaniu, jakie posiada Grupa AJA Media, która aktywnie zajmuje się marketingiem w internecie już od 2015 roku, warto zainteresować się nowoczesnym oraz szybko rozwijającym się programem partnerskim – https://leadstar.pl/. Zaufaj doświadczeniu Grupy AJA Media oraz jej pracownikom. Zespół pracowniczy LeasdStar składa się, wyłącznie z osób, którzy wybrani zostali spośród specjalistów w swojej dziedzinie, posiadających największe doświadczenie. Pracownicy programu swoją wiedzę i umiejętności zdobyli podczas pracy w innych programach, gdzie poznali tę dziedzinę „od podszewki”, rozumiejąc potrzeby obu stron.

Program stworzony dla wydawców!

Dołączenie do programu nie wymaga inwestycji żadnych środków finansowych. Jedyny wymóg aby uczestniczyć w tym programie, to mieć ukończone 18 lat oraz motywacje ukierunkowaną na działanie. Wydawcy biorący udział w programie mają realny wpływ na jego działanie.

Rzetelność i uczciwość rozliczeń to nasze hasło przewodnie!

Zasady, jakie przyświecają działalności programu zebrać można w kilka punktów są to:

 1. Zawsze masz możliwość negocjowania swoich stawek.
 2. Nie ma minimalnej kwoty wypłaty prowizji, możliwe jest to już od 1 zł w każdym wybranym momencie, możliwe jest też złożenie zlecenia na wypłatę środków automatycznie ostatniego dnia miesiąca.
 3. Wypłata środków następuje bardzo szybko, w przypadku osób fizycznych środki na koncie pojawiają się w ciągu jednego dnia roboczego, jeżeli chodzi o firmy trwa to od 2 do 3 dni roboczych, a wydawcy posiadający status premium mogą liczyć na zlecenie transakcji tego samego dnia.
 4. Otrzymujesz prowizję od poleconego partnera, która już zawsze będzie wynosiła 5%, nie ma górnej granicy, tak działa niniejszy „Program polecający”, musisz jedynie zarobić w danym miesiącu 150 zł, co jest naprawdę małą i szybko osiągalną kwotą.
 5. Program tworzy ciekawe akcje promocyjne z różnych okazji: twoich urodzin – możesz liczyć na dodatkowy procent od wniosków wygenerowanych w tym dniu, czarnego piątku – który odbywa się co tydzień, przewidywane są również bonusy miesięczne. Sprawdź podsumowania, rabaty, bonusy czy nowe kampanie klikając tutaj.

Twój czas dla Leadstar jest bezcenny!

Praca i czas włożona w cały program partnerski są dla twórców bardzo ważne. Rozliczenia wszystkich akcji dokonywane są na podstawie raportów, jakie dostarczają reklamodawcy uczestniczących w programie. Wnioski odłożone w formie kliknięć także są rozliczane pomimo działania takich programów jak np. Adblock, który z zasady blokuje wywołanie piksela zaliczającego. Dokonywane są także rozliczenia akcji, do których zabrakło przyporządkowania EPI, odbywa się to poprzez numer konwersji, datę, czy inne dodatkowe parametry, jakie zamieszczone są w raporcie.

Wydawcy zawsze są na pierwszym miejscu!

Wydawcy Leadstar nie są traktowani jak pracownicy, to współpraca partnerska na zasadzie wspólnej działalności. To wydawcy są na pierwszym miejscu, którzy w każdej kwestii zostaną wysłuchani, wyjaśniane są wszystkie wątpliwości, zawsze też chętnie udzielana jest pomoc dla swoich partnerów. Można się kontaktować na wiele sposobów:

 • drogą mailową
 • drogą telefoniczną
 • poprzez skype
 • przy pomocy social mediów

Program stara się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości, często ma to miejsce nawet po godzinach pracy.

Jakie branże obejmuje działalność?

Program posiada szerokie spectrum działania, które w odpowiedzi na potrzeby rynku ciągle starają się powiększać swoje usługi. Na tę chwilę program zajmuje się kampaniami z branż:

 • kont osobistych
 • kont firmowych
 • kart kredytowych
 • lokat
 • kredytów hipotecznych
 • kredytów gotówkowych
 • turystyki
 • zakupów
 • telekomunikacji
 • pożyczek z instytucji pozabankowych
 • ofert dla firm
 • ubezpieczeń
 • motoryzacji
 • suplementów

A jak to wygląda od strony technicznej?

Intuicyjność działania panelu oraz jego szybkość stanowią ciągły przedmiot zainteresowania programem. Zatrudniani są najlepsi specjaliści z dziedziny IT, tak by działanie panelu było dostosowane do wszystkich potrzeb wydawców, dzieje się to poprzez wdrażanie w życie pomysłów, jakie poddają sami wydawcy. Dlatego, jeżeli na jakiś wpadniesz, możesz samemu dać znać i na pewno każda ciekawa sugestia będzie brana pod uwagę! Działalność Leadstar od strony IT, idzie w stronę by wszystko było jasne i czytelne, dlatego w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić wszystkie akcje wygenerowane z przeprowadzonych przez Ciebie kreacji, a pobrany banner automatycznie zamieni się na Twojej stronie, kiedy otrzymujemy nowe materiały od reklamodawców sieci. Posiadasz też ciągły dostęp do statystyk Twoich rozliczeń, pozwala to w sposób przejrzysty sprawdzić które akcje zostały nagrodzone prowizją.

Rozliczenia nie są wykonywane tylko konkretnego dnia miesiąca, raporty są na bieżąco dostarczane do wydawców w momencie ich otrzymania od reklamodawców. Stawki oferowane w tym programie są uczciwe i w pełni dostosowane do walidacji, jaką proponują reklamodawcy. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej tylko zarejestruj się tutaj i dołącz do programu!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx