Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 grudnia 2022

Zarabianie w Internecie: dlaczego wybrałam MyLead

Lubisz swoją pracę? Zdarza Ci się myśleć o tym, że dobrze byłoby ją zmienić albo przynajmniej ulepszyć? Czujesz, że zarabiasz za mało? Spotkałam się z podobnymi pytaniami już wiele razy w ciągu mojego przeszło trzydziestoletniego życia. Zawsze z pewnością odpowiadałam, że lubię swoją pracę i nie planuję z niej rezygnować.

Czas płynął, a w moim życiu zapadły pewne decyzje – zaszłam w ciążę. Niestety moje wyniki były niepokojące i bardzo szybko musiałam przejść na urlop macierzyński. Pierwsze dni spędziłam na błogim lenistwie, oglądając seriale i podjadając pyszności. Jednak bardzo szybko mnie to znudziło, a biorąc pod uwagę fakt, że jestem, jak to określają, w gorącej wodzie kąpana, musiałam się czymś zająć. Postanowiłam przygotować się na zbliżające się dziecko, zdobywając trochę dodatkowej gotówki.

Sposoby na zarabianie pieniędzy w Internecie

Początkowo planowałam zrobić porządek w domu i sprzedać wszystkie przedmioty, które nie są nam potrzebne. Szybko zorientowałam się jednak, że przy prowadzeniu życia kolekcjonerki bardzo trudno jest się rozstać z pewnymi rzeczami. Dla przykładu rozmyślałam, że ta okropnie brzydka lampa, stojąca w szafie, była prezentem od mojej babci, a kurzące się w szufladzie obrusy dostałam od najlepszej przyjaciółki. W konsekwencji sprzedałam dwie książki i zarobiłam na tym równe 40 złotych. W związku z tym, że nie była to kwota na jaką liczyłam, postanowiłam się zorientować w ofercie pracy dodatkowej. Aktywność fizyczna nie wchodziła w grę, więc zaczęłam szukać sposobu na zarabianie pieniędzy w Internecie, z mojego domu.

Analizowałam dostępne możliwości, a nawet spróbowałam portalu z wypełnianiem ankiet. Jednak to nie było coś dla mnie. Lekko zawiedziona trafiłam w końcu na stronę proponującą marketing afiliacyjny. Do tej pory ani razu o nim nie słyszałam. Odnajdywanie odpowiedzi na pytania leży w mojej naturze, więc rozpoczęłam solidny research.

Co to jest afiliacja

Dowiedziałam się, że marketing afiliacyjny jest internetową formą marketingu. Oparty jest na założeniu, że klienci chętniej kupują dane produkty i usługi, gdy są one im personalnie polecone, niż pod wpływem reklamy. W związku z tym reklamodawca (czyli posiadacz produktu lub usługi) zleca promocje niezależnym internautom, którym płaci prowizję za pozyskanie klienta. Taką umowę nazywa się programem afiliacyjnym, a promotora – wydawcą.

Wydawcą może zostać każda aktywna w Internecie osoba, czyli także Ty. Twoja aktywność może być przeróżna. Dla przykładu ja do promocji najczęściej używam swoich social mediów, for internetowych, a także swojego bloga. Jednak to nie są wszystkie opcje. Możesz korzystać z bazy mailingowej, prywatnych wiadomości, kanału na YouTubie czy stron internetowych. Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Osobiście na żadnym z moich kanałów społecznościowych nie mam w znajomych więcej niż 500 osób, a na forach internetowych zaczęłam się wypowiadać dopiero po dołączeniu do sieci afiliacyjnej. No właśnie. Co to takiego sieć afiliacyjna?

Jak zarabiać w sieciach afiliacyjnych

Sieć afiliacyjna łączy wydawców i reklamodawców – firmy, które chcą się zareklamować. Dzięki temu wystarczy mieć zaledwie jedno konto, które umożliwia dostęp do ogromnej bazy programów partnerskich – produktów do reklamowania. Skraca to czas potrzebny na znalezienie odpowiedniej kampanii, a także umożliwia sumowanie się zarobku. Sieci afiliacyjne są także pewnym zabezpieczeniem dla wydawców. Oferują system szkoleniowy, a także support, który w razie pytań czy trudności gwarantuje pomoc.

Od samego początku było dla mnie oczywiste, że skorzystam z usług sieci afiliacyjnych. Na tamten moment miałam jeszcze mgliste pojęcie o samej afiliacji i nie spodziewałam się, że kiedykolwiek napiszę o niej artykuł. Problem pojawił się jednak, gdy przyszło mi wybrać z bardzo szerokiej oferty. Dalej nie rozumiejąc fachowego języka, postanowiłam zdać się na polecenia innych.

Sieć afiliacyjna MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead cieszy się bardzo dużą popularnością wśród internautów. Znalazłam na jej temat ogromną liczbę pozytywnych opinii, a także zauważyłam, że w wielu rankingach obejmuje czołowe pozycje. Założenie darmowego konta trwa tyle co zaparzenie herbaty, a próg wypłat to zaledwie 50 złotych. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione informacje, postanowiłam spróbować, wiedząc, że praktycznie w każdej chwili będę mogła zrezygnować. Jak się pewnie domyślasz, nie zrobiłam tego. Wydawcą sieci afiliacyjnej MyLead jestem już od przeszło roku i choć za parę tygodni kończy mi się urlop macierzyński, jestem pewna, że nie zrezygnuję z ich usług.

Ucz się zarabiania w Internecie od najlepszych

To, co najbardziej doceniłam w sieci afiliacyjnej MyLead to bardzo szeroko rozwinięta baza edukacyjna. Po założeniu konta otrzymałam dostęp do szkolenia, które pomogło mi uporządkować moją wiedzę. Następnie w panelu użytkownika odnalazłam e-booki do pobrania, a także szczegółowe statystyki. Ponadto dowiedziałam się, że można poprosić o pomoc mentorską, gdy nie jest się zadowolonym z wyników.

Bardzo spodobał mi się także profesjonalny blog, na którym dzielą się aktualnymi trendami w afiliacji, opisują dostępne narzędzia i wyjątkowo opłacalne oferty. Zamarzyłam, aby mój wpis znalazł się wśród takich artykułów. Spisałam swoją historię, napisałam do nich, a teraz mogę się chwalić publikacją. Serdecznie zachęcam Cię do zajrzenia na bloga MyLead.

Idealny dla Ciebie program afiliacyjny

Oprócz dedykowania swoich ofert zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych afiliantów, sieć afiliacyjna Mylead oferuje także, a może i przede wszystkim, ogromną bazę dostępnych programów afiliacyjnych, a ich liczba rośnie praktycznie każdego dnia. W momencie pisania przeze mnie tego artykułu jest ich ponad 1600, podzielonych na 16 różnorodnych kategorii. Ponadto za pomocą formularza z panelu użytkownika, można uruchomić tysiące kampanii na Twoje życzenie, praktycznie natychmiast.

Programy afiliacyjne podzielić można także na modele rozliczeniowe. Definiują one, jaką czynność musi wykonać klient, aby Tobie została naliczona prowizja. Na MyLead znajdziesz 5 modeli: CPA, CPS, CPL, PPI i COD, a także usługi SMS Chat i IVR. Nie będę ich teraz definiować, bo wszystko znajdziesz na stronie internetowej MyLead, a także w szkoleniu dla początkujących.

Więcej o MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead umożliwia także kontakt z supportem 24/7 za pośrednictwem 14 dróg kontaktu. Do tej pory na każde zgłoszone przeze mnie zapytanie, dostałam szybką, uprzejmą i profesjonalną odpowiedź.

Niezwykle atrakcyjna jest także kwestia wypłat. Wspomniałam już wcześniej, że kwota minimalna, jakiej potrzeba, aby wybrać pieniądze to zaledwie 50 złotych. Jest to naprawdę niski i łatwy do osiągnięcia poziom. Ponadto swój zarobek możesz wybierać nieograniczoną liczbę razy w miesiącu, a Twoje pieniądze trafią do Ciebie zapewne w przeciągu dwóch dni.

Dowiedz się, jak zarobiłam aż 3 687,36 zł na jednej kampanii

W trakcie przeszło rocznego zarabiania pieniędzy z MyLead, promowałam już wielu reklamodawców i wypróbowałam kilka modeli rozliczeniowych. Najlepiej wspominam ten program afiliacyjny, na którym zarobiłam prawie 4000 złotych. Chcesz się dowiedzieć jak to osiągnęłam? Koniecznie zajrzyj na bloga MyLead i przeczytaj mój artykuł.

autor: Ewelina Kwiatkowska

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx