Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Relativity zwiększy zatrudnienie w Polsce dzięki wprowadzeniu stałego modelu pracy hybrydowej i zdalnej

Globalny lider legal tech zamierza w tym roku zwiększyć zatrudnienie o 100 pracowników.

KRAKÓW – 21 kwiecień 2021 – Relativity, lider rozwiązań IT dla sektora prawnego, ogłosił dziś plany zatrudnienia 100 nowych pracowników w Polsce w 2021 roku i planuje zakończyć ten rok z imponującą liczbą 300 zatrudnionych pracowników. Polskie biuro firmy mieści się w Krakowie, jednak dzięki wprowadzonemu na stałe modelowi pracy hybrydowej i zdalnej, Relativity rozszerza poszukiwania wyjątkowych talentów na cały kraj.

Relativity, z siedzibą główną w Chicago, zatrudnia ponad 1200 pracowników w biurach na całym świecie. Polski oddział firmy powstał w 2015 roku, gdy założyciel firmy Andrew Sieja wybrał Kraków, z którym był związany dzięki swoim polskim korzeniom, jako siedzibę drugiego co do wielkości centrum innowacji i inżynierii firmy. Początkowo oddział pełnił funkcję centrum innowacji produktu, zatrudniając głównie inżynierów i programistów. Obecnie Relativity w Polsce posiada wielofunkcyjny oddział, w którym obecne są niemal wszystkie globalne działy. Polskie biuro wspiera również globalną bazę klientów Relativity, w tym klientów z regionu EMEA i APAC.

„Nasi pracownicy najbardziej cenią poczucie pełnej odpowiedzialności za produkty. Tworzymy najbardziej zaawansowane rozwiązania IT dla sektora prawnego na rynku” – mówi Piotr Stefaniak, Country Manager, Poland w Relativity. – Jesteśmy prawdziwym centrum innowacji. Nasi pracownicy pracują nad projektami związanymi z najnowocześniejszymi rozwiązaniami związanymi z Big Data, technologiami chmurowymi i sztuczną inteligencją. Jesteśmy prawdziwym liderem i najbardziej innowacyjną firmą na rynku – nasze rozwiązanie stosują największe korporacje na świecie, prawie wszystkie największe firmy prawnicze, a także wiele agencji rządowych. A najlepsze, że te rozwiązania są tworzone w Polsce”.

W ciągu ostatnich trzech lat udało się położyć solidne fundamenty pod rozwój Relativity w Polsce. Poprzez rozwój zespołu kierowniczego, zatrudnienie kluczowego personelu, sprowadzenie produktów do Polski oraz wzmocnienie działalności operacyjnej firma znacznie się rozwinęła. W tym czasie biuro rozrosło się z 80 do 200 pracowników, a pod koniec 2021 roku ta liczba przekroczy 300. Ważnym osiągnięciem dla Relativity Poland jest również czterokrotne zwiększenie liczby zatrudnionych kobiet oraz podwojenie liczby narodowości wśród pracowników – to prawdziwy kamień milowy w kwestii budowania różnorodności.

W zeszłym miesiącu Relativity ogłosiło strategiczną inwestycję ze strony firmy Silver Lake, światowego lidera inwestycji technologicznych. „Strategiczne partnerstwo z Silver Lake pomoże Relativity przyspieszyć wzrost, rozwój innowacji oraz zróżnicowanie technologii – powiedział Marcin Wojtczak, Chief Strategy Officer. – Relativity zostało jedną z największych firm IT z polskimi korzeniami na świecie”.

Relativity uważa, że jakość pracy ma większe znaczenie niż miejsce, z którego jest wykonywana, dlatego postanowiła rozszerzyć zasięg rekrutacji i szukać talentów w całej Polsce. Biuro znajduje się w Krakowie, ale pracownicy mogą, i zawsze będą mogli pracować w dowolnym miejscu w Polsce. Oprócz ról technicznych, Relativity poszukuje obecnie kandydatów do pracy w działach zarządzania produktem, wsparcia klienta i operacji biznesowych. Relativity oferuje również wyjątkowe benefity, takie jak konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe płatne dni urlopu, oraz budżet na wyposażenie domowego biura. Osoby zainteresowane aplikowaniem na wolne stanowiska mogą to zrobić tutaj.

Relativity

Relativity tworzy oprogramowanie, które pomaga użytkownikom organizować dane, odkrywać prawdę i działać na jej podstawie. Platforma SaaS RelativityOne zarządza dużymi ilościami danych i szybko identyfikuje kluczowe kwestie podczas procesów sądowych i wewnętrznych dochodzeń. Relativity Trace, platforma do nadzoru komunikacji, wykorzystująca sztuczną inteligencję, proaktywnie wykrywa naruszenia przepisów, takie jak wykorzystywanie informacji poufnych w obrocie papierami wartościowymi, zmowy i inne zachowania niezgodne z przepisami. Relativity ma ponad 300,000 użytkowników w 49 krajach, obsługuje tysiące organizacji na całym świecie, głównie w sektorze prawnym, usług finansowych i rządowym, w tym Departament Sprawiedliwości USA i 199 firm z Am Law 200. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.relativity.com.

Źródło informacji: Relativity Poland

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx