Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

BlockBank wprowadza do branży kryptowalut doradztwo oparte na sztucznej inteligencji

BlockBank wykorzystuje sztuczną inteligencję w tradycyjnym systemie bankowości zdecentralizowanych finansów, zwiększając jego bezpieczeństwo, prywatność i decentralizację. Platforma będzie bazowała na sztucznej inteligencji, a co za tym idzie będzie monitorować i rozumieć inteligencję społeczną, ograniczanie ryzyka, analitykę, transakcje pakietowe i inteligentne umowy.

BlockBank ma na celu rozbudowanie bazy wiedzy użytkowników i wywarcie pozytywnego wpływu na ich zdolności decyzyjne. Mimo wielu możliwości osiągnięcia dużych zysków, jakie daje rynek kryptowalut, nie jest on pozbawiony wad. Inwestycje w kryptowaluty wiążą się z dużym ryzykiem, biorąc pod uwagę niestabilny i skomplikowany charakter tej branży. Jako platforma zorientowana na użytkowników BlockChain oferuje im odpowiednio dobrane informacje opracowane z wykorzystaniem bazujących na sztucznej inteligencji narzędzi analitycznych i praktyk w zakresie zarządzania ryzykiem.

BlockBank aktualnie pracuje nad bramką do realizacji wpłat i wypłat waluty fiducjarnej (fiat) oraz zapewnieniem użytkownikom dostępu do portfeli typu non-custodial i cross-chain, w których mogą przechować kryptowalutę. Oferta BlockBank obejmie m.in. analizę rynku w czasie rzeczywistym, automatyczne doradztwo, realizację transakcji, prognozowanie cen, zalecenia dotyczące strategii zarabiania i śledzenie finansów.

Inteligentne narzędzia dla rynku kryptowalut

Misją BlockBank jest sprawienie, by przeciętny użytkownik stał się skutecznym inwestorem. U podstaw aplikacji leży założenie, że przeciętni użytkownicy mają mniejszą wiedzę na temat niuansów platform zdecentralizowanych finansów i ich funkcji, w tym inteligentnych umów. Dochodzi do tego brak wsparcia klienta i nieuczciwa tokenomia, które utrudniają podejmowanie decyzji inwestycyjnych przeciętnym użytkownikom.

BlockBank nawiązał ze SKAEL wyłączną współpracę w celu wprowadzenia sztucznej inteligencji do ekosystemu kryptowalut. SKAEL ma na koncie współpracę z wieloma czołowymi firmami w zakresie wprowadzania hiperautomatyzacji. Jej celem jest pomaganie organizacjom w oszczędzaniu czasu i osiąganiu wydajnych wyników w krótkich perspektywach czasowych. Obecnie z usług SKAEL korzystają Google, Oracle, Asurion i wiele innych dużych korporacji.

Współpraca pomiędzy BlockBank i SKAEL ma poskutkować wprowadzeniem do przestrzeni blockchain wyjątkowego modelu opartego na sztucznej inteligencji. BlockBank dąży do stworzenia doskonałego produktu opartego na sztucznej inteligencji, który pozwoli na rozwiązanie niektórych problemów, z jakimi boryka się przestrzeń blockchain.

Spółka niedawno uruchomiła rekordową zbiórkę ICO, emitując tokeny BBANK jako kryptowalutę natywną platformy BlockBank. Co więcej, w zależności od poziomu Tier użytkownicy mogą osiągać dodatkowy roczny procentowy zysk (APY).

Źródło: BlockBank

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx