Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Dreame Technology i AliExpress nawiązują strategiczną współpracę w zakresie brandingu

Dreame Technology, światowy lider w dziedzinie inteligentnych domowych urządzeń do sprzątania, dołącza do „Globalnego planu sprzedażowego G100” AliExpress. Jako jedyna marka urządzeń gospodarstwa domowego, 26 maja w Shenzhen. Dreame Technology podpisuje z AliExpress umowę o strategicznej współpracy w zakresie brandingu.

„Umowa o strategicznej współpracy marki oznacza bliższą współpracę pomiędzy Dreame Technology i AliExpress. Motywuje nas to do opracowywania wysokiej klasy produktów dla konsumentów i budowania przewagi konkurencyjnej marki Dreame w dziedzinie urządzeń gospodarstwa domowego na całym świecie” – powiedział dyrektor generalny i założyciel Dreame Technology Yu Hao.

Dzięki doskonałej jakości produktów, inteligentnym i przyjaznym dla użytkownika funkcjom sprzątania domu oraz znakomitym wynikom na AliExpress w kwietniu 2021 roku Dreame Technology została uznana przez AliExpress za najszybciej rozwijającą się markę 2020 roku, a jej bezprzewodowe odkurzacze T20, V11 i V10 znalazły się na liście najlepiej sprzedających się produktów na AliExpress.

Od 2020 roku wielkość sprzedaży bezprzewodowego odkurzacza Dreame osiągnęła pierwsze miejsce na francuskim rynku AliExpress i stała się jedną z najlepszych nowych marek w Europie. Podczas kampanii AliExpress Black Friday w tym samym roku oficjalny sklep Dreame uplasował się na najwyższym miejscu pod względem wartości sprzedaży w kategorii urządzeń do sprzątania domu.

„Odwiedziliśmy inteligentną fabrykę Dreame i rozmawialiśmy z ekspertami firmy w dziedzinie badań i rozwoju, zapewnienia jakości i łańcucha dostaw. Ich pasja i poświęcenie na rzecz inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego i technologii high-end są imponujące. Wierzę, że w najbliższej przyszłości Dreame Technology stanie się czołową marką AGD o globalnym zasięgu” – powiedział starszy członek zarządu AliExpress.

Dreame Technology rozpoczęła transmisję poświęconego produktom firmy wydarzenia na żywo 8 maja 2021 roku. To udane wydarzenie przyciągnęło ponad 100 000 widzów z całego świata, a Dreame Bot L10 Pro  osiągnął 205 000 wyświetleń na AliExpress, z kolei w Rosji zapasy produktu zostały wyprzedane w ciągu 2 dni.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne produkty konsumenckie, skoncentrowanym na inteligentnych urządzeniach sprzątających. Wizją, którą realizuje Dreame, jest poprawa życia użytkowników na całym świecie poprzez technologię.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.dreame-technology.com.

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx