Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

Dzień Dziecka z „Fundacją PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb”

Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki – Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.

Instytucje pomocy dzieciom zostały wybrane na podstawie rozmów spółek regionalnych Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan z dyrektorami placówek. Zabawki przekazano m.in. do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, hospicjum, domu pomocy społecznej, a także do ośrodków medycznych, w tym szpitali specjalistycznych i pediatrycznych oraz poradni onkologicznych. „Lewiatanki – Przyjaciele z sąsiedztwa” to nie tylko książka – dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Lewiatanki zyskujemy dostęp do animacji multimedialnych. Dzieci mogą zobaczyć ulubionych bohaterów w różnych wariantach kolorystycznych, a także tworzyć niezwykłe obrazki w kolorowankach 3D. Aplikacja ma zastosowanie także przy puzzlach

„Mam nadzieję, że te drobne prezenty umilą dzieciom czas i sprawią, że na ich twarzach pojawi się uśmiech. W aplikacji można nie tylko ożywić bohaterów z Lewiatankowa, ale też posłuchać, co ciekawego mają nam do powiedzenia przyjaciele z sąsiedztwa” – mówi Katarzyna Długa, prezes zarządu „Fundacji PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb”.

„Lewiatanki” są zabawkami o charakterze edukacyjnym, które na pewno szybko nie znudzą się dziecku. Dlatego w Dniu Dziecka we wszystkich sklepach PSH Lewiatan można zakupić ulubionego „Lewiatanka” bez konieczności zbierania naklejek, za jedyne 14,99 zł. Dzięki aplikacji mobilnej Lewiatanki łączą świat rzeczywisty z animacją multimedialną, pobudzając w dziecku kreatywność oraz wyobraźnię. Zastosowanie w zabawkach technologii rozszerzonej rzeczywistości to niewątpliwie innowacyjne rozwiązanie.

Ponadto w ofercie sklepów Lewiatan dostępna jest kolekcja Mini Puzzli z postaciami z Lewiatankowa, przygotowana we współpracy z firmą Trefl. Po ich ułożeniu i zeskanowaniu w aplikacji Lewiatanki również można zobaczyć specjalnie przygotowane animacje z tymi bohaterami. Aplikacja Lewiatanki jest bezpłatna i można ją pobrać ze sklepów Google Play i App Store.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Na koniec 2020 roku w sieci zrzeszonych było ponad 3200 placówek handlowych zatrudniających 30000 pracowników. W 2020 roku sieć po raz trzeci otrzymała tytuł Superbrands. W tym roku PSH Lewiatan znalazł się w gronie 300 najlepszych pracodawców wg. rankingu Poland’s Best Employers. Łączne obroty, które w 2020 roku przekroczyły 14,2 mld zł, stawiają sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

Źródło informacji: Lewiatan

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx