Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 lipca 2024

Jak Wymieniać Kryptowaluty przez Internet?

Jeśli szukasz najlepszych pomysłów na inwestycje, mądrze byłoby skupić się na branży krypto. Aczkolwiek ze względu na wysoką rentowność pojawia się wielu oszustów, którzy chcą odebrać ci twoje ciężko zarobione pieniądze. Takie usługi mogą ukraść twoje fundusze bez dostarczania żądanych cyfrowych monet.

Przez to powinieneś znaleźć bezpieczną krypto wymianę zanim kupisz swoją pierwszą kryptowalutę. Dodatkowo, taka platforma zapewni ci dobrą pozycję na wypadek, gdybyś kupić cyfrowe monety i po prostu chciał je wymienić.

Wybierz Godex.io

Jeśli nie chcesz spędzać godzin lub nawet dni na szukaniu najlepszego przelicznika kryptowalut, dobrą decyzją będzie zapoznanie się z Godex.io.

Dostarczał swoje usługi od 2017 roku i już zdobył tony pozytywnych recenzji na Trustpilot. Platforma jest popularna wśród entuzjastów krypto i profesjonalnych inwestorów dzięki kilku atrakcyjnym przewagom.

Całkowita Anonimowość

Doceniasz swoją prywatność i czujesz się niechętnie ujawniając ważne dane stronom trzecim? Ta strona nie wymaga od ciebie przechodzenia przez procedurę KYC lub AML. Dostaniesz dostęp do jej narzędzi i funkcji bez wymogu ujawniania swojego imienia lub informacji bankowych.

Różnorodność dostępnych kryptowalut

Platforma oferuje możliwość wymiany ponad 200 różnych kryptowalut. Dobre wiadomości są takie, że ta liczba dalej rośnie. Przez to, jeśli wybierzesz inne alternatywne monety, co może przynieść ci znaczny przychód w przyszłości, ta platforma jest twoim dobrym sposobem na ich zdobycie. 

Szybki proces wymiany

Czas to pieniądz. Będziesz musiał poczekać tylko 5-30 minut zanim otrzymasz swoją kryptowalutę. Aczkolwiek, pamiętaj że ten czas również zależy od liczby cyfrowych monet jakie chcesz wymienić. Poza tym, strona dostarczy ci specjalny ekran, którego możesz użyć do monitorowania swoich cyfrowych transakcji.

Świetny program partnerski

Ta platforma oferuje ci dobrą szansę zarobienia pieniędzy przez jej przyjemne bonusy partnerskie. Każdy nowy klient otrzyma 0,005 BTC po rejestracji. Dodatkowo możesz otrzymać 0,6% na transakcję dokonaną przez twoich partnerów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie, możesz odwiedzić witrynę Zasady i Warunki strony.

Brak limitów

Korzystając z większości usług wymiany, musisz dzielić większe transakcje w kilka części. Jeśli nie chcesz mierzyć się z żadnymi limitami, powinieneś zdecydowanie odwiedzić wspomniany internetowy przelicznik kryptowalut – Godex.

Możliwość kontaktu z przedstawicielami firmy

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią z firmą możesz skontaktować się z jej przedstawicielami przez Reddit, Instagram, Facebook, Twitter i inne popularne media społecznościowe. Dodatkowo, Godex używa tych platform do publikowania różnych wiadomości i ogłoszeń odnośnie usługi lub branży krypto.

Jak Wymienić Cyfrowe Monety na Godex.io

Rozważ, że nawet początkujący mogą używać Godex do wymiany kryptowalut. Wszystko czego ci potrzeba do podążenie za prostymi krokami opisanymi poniżej.

Krok 1. Wybierz parę do wymiany

Usługa zaoferuje ci wybór pary cyfrowych monet jakie chcesz wymienić. Musisz wybrać tokeny, jakie posiadasz i te jakie chcesz otrzymać po transakcji. Na przykład, mogą to być BTC i LTC.

Jak tylko aktywujesz wymianę, stawka kryptowalut zostaje zablokowana. Będziesz musiał wtedy podać adres e-portfela, jakiego używasz, na który mają zostać wysłane wymienione cyfrowe monety.

Krok 2. Potwierdź transakcję

System poprosi cię o wysłanie ustalonej liczby cyfrowych monet na specjalnie wygenerowany adres. Poza tym, wyświetli ci okno potwierdzenia, w którym będziesz musiał jeszcze raz sprawdzić podane informacje. Jeśli są zgodne, potwierdź wymianę.

Krok 3. Ciesz się wynikami

Platforma ostrzeże cię, że proces wymiany może zająć do 30 minut. Również, wyśle ci powiadomienie, gdy transakcje zostanie ukończona.

Wniosek

Jak widzisz każdy może użyć przelicznika kryptowalut, aby otrzymać pożądane cyfrowe monety. Lepiej wybierać tylko zaufane usługi takie jak Godex.io. Jeśli chcesz podjąć właściwy wybór i chronić swoje fundusze, powinieneś zawsze zwracać uwagę na reputację strony. Sprawdzaj jej oprogramowanie i recenzje napisane przez innych krypto inwestorów. Z takim podejściem, nigdy nie zostaniesz oszukany przez nierzetelne platformy wymiany.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx