Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lutego 2023

Jak działa księgowość online od wFirma.pl?

Prowadzenie księgowości z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Zwykle duże i prężnie rozwijające się korporacje mogą pozwolić sobie na utworzenie w ich obrębie osobnego działu księgowego, oraz zatrudnienie zastępu wykwalifikowanych księgowych. Niemniej jednak w przypadku niewielkich firm czy jednoosobowych działalności gospodarczych możliwość tak jest mocno ograniczona przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Potrzeby małych przedsiębiorstw świetnie jednak rozumie wFirma.pl, która oferuje rozwiązanie w postaci Małej Księgowości online. Jak ona działa?

Mała Księgowość w ofercie wFirma.pl – jak działa?

Księgowość online to jedno z rozwiązań zaproponowanych przez wFirma, które ma stanowić odpowiedź na potrzeby osób samozatrudnionych i małych przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia księgowości. Program ten działa niezwykle prosto, gdyż rola użytkownika sprowadza się jedynie do jednorazowego wprowadzenia danych, które program automatycznie zapamiętuje. Wówczas uzyskuje się dostęp do przyjaznego panelu administracyjnego, a w nim korzystać można już z szeregu funkcjonalności, jakie oferuje księgowość online. Warto wspomnieć, że jest to oprogramowanie niezwykle zaawansowane, a także profesjonalne, jednocześnie jednak cechuje je wręcz intuicyjna obsługa. Dodatkowo przy wystawianiu faktur, czy wykonywaniu innych rozliczeń, program wyświetla także pomocne sugestie i porady, by jeszcze bardziej ułatwić przedsiębiorcy adaptację i przyswojenie sobie podstawowych zasad księgowości. Mała Księgowość od wFirma.pl jest usługą abonamentową, a przystępna cena sprawia, że przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić nie tylko czas, ale również i pieniądze. Co więcej, istnieje możliwość darmowego przetestowania tego programu i sprawdzenia, czy rzeczywiście przyda się on w firmie.

Program do fakturowania – wystawianie faktur nigdy nie było tak proste

W zakresie księgowości online do wFirma.pl znajduje się również program do fakturowania. Jest to narzędzie całkowicie zintegrowane z Ministerstwem Finansów, które umożliwia nie tylko wystawianie faktur elektronicznych, ale także i bieżące raportowanie odnośnie sprzedaży. Dzięki niemu przedsiębiorcy zyskują niepowtarzalną możliwość wyszukiwania klientów jedynie po numerze NIP, gdyż program samodzielnie przeszuka bazę danych GUS, a także wystawiania faktur w aż 9 językach obcych. Co więcej faktury można wystawiać również w różnych szablonach i dodatkowo umieścić na nich logo własnego przedsiębiorstwa. Nie można zapomnieć o tym, że program ten umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur, które rozstały przewidziane przez normy Unii Europejskiej i Ministerstwa Finansów, a także można wystawiać je we wszystkich walutach, które są określone w tabeli NBP z zachowaniem ich odpowiednich kursów. Jest to więc swoista gwarancja poprawnego wystawienia faktury i wykonania niezbędnych rozliczeń.

Księgowość online od wFirma.pl – by procesy księgowe nie były zmartwieniem

Rozwiązanie zaproponowane przez wFirma.pl w postaci księgowości online jest świetnym sposobem na to, by procesy księgowe już więcej nie stanowiły głównego powodu do zmartwień dla przedsiębiorców. Dzięki zautomatyzowanym działaniom w programie, całkowicie wyeliminowane zostało ryzyko popełnienia błędu. Co więcej jest to również niezwykła oszczędność czasu, gdyż fakturowanie przebiega szybko i sprawnie, a dokumenty zostają błyskawicznie przesłane do odbiorcy. W ten sposób procesy księgowe w firmie, czy dla osób samozatrudnionych będą odpowiednio ułatwione i przede wszystkim tanie.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx