Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 czerwca 2023

Radosław Góralczyk będzie odpowiedzialny za rozwój PC Systems

Rozwój sprzedaży laptopów, komputerów PC i monitorów w Tech Data i na polskim rynku, kierowanie zespołem PC Systems, współpraca z dostawcami, rozwój sieci Partnerów Biznesowych, współpraca z zespołem marketingu w obszarze działań wspierających biznes PC Systems to główne obowiązki nowego Business Unit Managera PC Systems

Warszawa, ​​Polska, 1 kwietnia 2022 r. – Tech Data, a TD SYNNEX (NYSE: SNX) company, poinformowała o powierzeniu stanowiska Business Unit Managera PC Systems Radosławowi Góralczykowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie w branży IT, zdobyte zarówno po stronie producenta (Fujitsu) jak i dystrybutorów (Also Polska, ABC Data). Obejmując nowe obowiązki Radosław Góralczyk za główne cele stawia sobie zwiększenie udziału Tech Data w rynku dystrybucyjnym w obszarze PC Systems oraz wzrost liczby Partnerów Biznesowych.

Radosław Góralczyk swoją karierę w IT rozpoczął w 2006 r. od pracy w ABC Data. Przez pierwszy rok zdobywał szlify na stanowisku specjalisty sprzedaży. W latach 2007 – 2015 jako menadżer  sprzedaży odpowiadał  za rozwój Partnerów SMB i Retail. W 2015 r. objął w ABC Data (później Also Polska) stanowisko dyrektora sprzedaży i przez 5 lat kierował sprzedażą na naszym rodzimym rynku. W 2020 r. Radosław Góralczyk dołączył do zespołu Fujitsu Technology Solutions, gdzie odpowiadał za rozwój współpracy z dystrybutorami.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Radosław Góralczyk to kolejny cenny nabytek dla Tech Data na przestrzeni ostatnich kilu miesięcy, z którym, nie ukrywam, wiążę szczególnie duże nadzieje. Jego ogromne, poparte sukcesami doświadczenie w zakresie rozwoju kanałów sprzedaży, umiejętność kierowania zespołem oraz konkretna wizja tego, co chce osiągnąć, są komplementarne z aktualnymi potrzebami naszej organizacji. Z wielką przyjemnością i jednocześnie wielkimi oczekiwaniami witam go w zespole. I oczywiście życzę Radosławowi samych sukcesów”.

Radosław Góralczyk ma wykształcenie wyższe. Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prywatnie Radosław Góralczyk pasjonuje się jazdą na rowerze i grą w squasha.

Radosław Góralczyk raportuje do Marcina Rucińskiego, Sales and Product Marketing Directora.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx