Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

Radosław Góralczyk będzie odpowiedzialny za rozwój PC Systems

Rozwój sprzedaży laptopów, komputerów PC i monitorów w Tech Data i na polskim rynku, kierowanie zespołem PC Systems, współpraca z dostawcami, rozwój sieci Partnerów Biznesowych, współpraca z zespołem marketingu w obszarze działań wspierających biznes PC Systems to główne obowiązki nowego Business Unit Managera PC Systems

Warszawa, ​​Polska, 1 kwietnia 2022 r. – Tech Data, a TD SYNNEX (NYSE: SNX) company, poinformowała o powierzeniu stanowiska Business Unit Managera PC Systems Radosławowi Góralczykowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie w branży IT, zdobyte zarówno po stronie producenta (Fujitsu) jak i dystrybutorów (Also Polska, ABC Data). Obejmując nowe obowiązki Radosław Góralczyk za główne cele stawia sobie zwiększenie udziału Tech Data w rynku dystrybucyjnym w obszarze PC Systems oraz wzrost liczby Partnerów Biznesowych.

Radosław Góralczyk swoją karierę w IT rozpoczął w 2006 r. od pracy w ABC Data. Przez pierwszy rok zdobywał szlify na stanowisku specjalisty sprzedaży. W latach 2007 – 2015 jako menadżer  sprzedaży odpowiadał  za rozwój Partnerów SMB i Retail. W 2015 r. objął w ABC Data (później Also Polska) stanowisko dyrektora sprzedaży i przez 5 lat kierował sprzedażą na naszym rodzimym rynku. W 2020 r. Radosław Góralczyk dołączył do zespołu Fujitsu Technology Solutions, gdzie odpowiadał za rozwój współpracy z dystrybutorami.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data, Polska, komentuje: „Radosław Góralczyk to kolejny cenny nabytek dla Tech Data na przestrzeni ostatnich kilu miesięcy, z którym, nie ukrywam, wiążę szczególnie duże nadzieje. Jego ogromne, poparte sukcesami doświadczenie w zakresie rozwoju kanałów sprzedaży, umiejętność kierowania zespołem oraz konkretna wizja tego, co chce osiągnąć, są komplementarne z aktualnymi potrzebami naszej organizacji. Z wielką przyjemnością i jednocześnie wielkimi oczekiwaniami witam go w zespole. I oczywiście życzę Radosławowi samych sukcesów”.

Radosław Góralczyk ma wykształcenie wyższe. Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prywatnie Radosław Góralczyk pasjonuje się jazdą na rowerze i grą w squasha.

Radosław Góralczyk raportuje do Marcina Rucińskiego, Sales and Product Marketing Directora.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx