Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 lipca 2021

Podróżnik (2014)

Ten dwuodcinkowy film opowiada historię legenardnej wyprawy. 27 ludzi zostało uwięzionych na lodowej pustyni po tym jak ich statek, Endurance, zatonął na morzu Weddella. Film bazowany jest na relacjach członków załogi. Część 2 znajduje się pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=ZwgX8CZK4Us

Ten dwuodcinkowy film opowiada historię legenardnej wyprawy. 27 ludzi zostało uwięzionych na lodowej pustyni po tym jak ich statek, Endurance, zatonął na morzu Weddella. Film bazowany jest na relacjach członków załogi.
Część 2 znajduje się pod linkiem
https://www.youtube.com/watch?v=ZwgX8CZK4Us

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x