Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

5 lutego 2023

Szkoła dla łobuzów (2003)

Kojarzycie filmy o trudnej młodzieży i nauczycielach, którzy chcą ich wyciągnąć ze społecznego bagna? "Szkoła dla łobuzów" to jeden z takich obrazów, jednak z pewnością różni się od pozostałych - ma miejsce nie w ciemnych zakątkach amerykańskiego osiedla, ale w…

Kojarzycie filmy o trudnej młodzieży i nauczycielach, którzy chcą ich wyciągnąć ze społecznego bagna? „Szkoła dla łobuzów” to jeden z takich obrazów, jednak z pewnością różni się od pozostałych – ma miejsce nie w ciemnych zakątkach amerykańskiego osiedla, ale w prowadzonym przez księży irlandzkim poprawczaku. Ale i tak najważniejsze jest to, że został oparty na faktach.

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx