23 stycznia 2021

Idealna para (2015)

Kobiety mafii 2 cały film https://tiny.pl/tgq4c Polityka cały film https://bit.ly/2mdU6Af "cały film" "cały film pl" "cały film lektor pl" "film" "bajka" "2018" "2016" "2017" "2018" "2019" "cały film pl" "cały film lektor" " cały film online cały film po polsku…

Sympatyczna komedia, która udowadnia, że przeciwieństwa rzeczywiście się przyciągają. Przekonuje się o tym para ekspertów od wesel.Jessica jest inteligentną i przebojową kobietą, która spełniła swoje marzenie o pracy w przemyśle ślubnym. Została organizatorką wesel i jest w tym znakomita. Pełna ideałów, wierzy, że sama też znajdzie wielką miłość. Pewnego dnia dostaje nowe zlecenie, przy którym musi współpracować z przystojnym Adamem. Nie jest to łatwe – oboje różnią się od siebie jak ogień i woda.

0 0 vote
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x