23 stycznia 2021

Pitbull. Niebezpieczne kobiety (2016)

PITBULL NIEBEZPIECZNE KOBIETY cały film po polsku z angielskimi napisami | Pitbull: Tough Women | PL. Pitbull Niebezpieczne Kobiety to polski film sensacyjno-kryminalny (także w wersji angielskiej). Trzeci kinowy film z serii Pitbull. Premiera filmu miała miejsce w listopadzie w…

Pitbull Niebezpieczne Kobiety to polski film sensacyjno-kryminalny (także w wersji angielskiej). Trzeci kinowy film z serii Pitbull. Premiera filmu miała miejsce w listopadzie w 2016 roku. To następna policyjna opowieść w reżyserii Patryka Vegi. Niespełna rok po premierze „Pitbull. Nowe porządki” na ekrany kin wszedł doskonały film akcji wzbogacony o liczne intrygujące kobiece role. Młode policjantki, „Zuza” (Joanna Kulig) i „Jadźka” (Anna Dereszowska) dołączają do serii Pitbulla. Dziewczyny oprócz zmagań w życiu prywatnym muszą stawić czoła jeszcze przestępczemu światu. Film z angielskimi napisami.

0 0 vote
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x