Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2021

Dorwać gringo (2012)

➡️➡️ Szybki zarobek pracując w domu? Mam dla Ciebie idealną ofertę!Chcesz zarobić 5000zł tygodniowo bez wychodzenia z domu? Zarabiaj już teraz?? http://bit.ly/Poradnik5000zł ?? SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ:)BĘDZIE WIĘCEJ FILMÓW:)??? Przestępca trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia, które funkcjonuje niczym małe miasteczko. Zaprzyjaźnia…

Przestępca trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia, które funkcjonuje niczym małe miasteczko. Zaprzyjaźnia się z dziesięcioletnim chłopcem, który uczy go zasad życia w zamknięciu.

3 1 vote
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x