Twoje życie wieczne w rękach firmy, która może tego dokonać za pieniądze. Jest jednak przerażający warunek… Jaki? O tym już opowie Ator.

Spiskowa teoria autora Ator, który przedstawi pewne plany życia wiecznego

Pewna firma oferuje swoim klientom życie wieczne za które trzeba zapłacić nie tylko pieniędzmi. Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane klient musi spełnić przerażający warunek. Jaki? O tym już opowie znany youtuber – Ator. Zdradzimy jednak, że warunek jest to konieczny do przeniesienia swojej osobowości, wspomnień czy też „duszy” do komputera kwantowego. Następnie z komputera kwantowego świadomość klienta można przenieść do dowolnej formy, np. do innego komputera kwantowego, do super maszyny czy też humanoida.

0 0 vote
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x