Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

1 sierpnia 2021

Świadectwo Urodzenia (gilm web)

FILM PO REKONSTRUKCJI CYFROWEJ, FULL HD, NAPISY ANGIELSKIE, WYSOKI BITRATE Opis angielski: http://www.tor.com.pl/film,46349 Reżyser: Stanisław Różewicz Rok produkcji: 1961 Obsada: Henryk Hryniewicz, Beata Barszczewska, Andrzej Banaszewski, Wanda Łuczycka, Emil Karewicz, Trzy nowele ukazujące pełną napięcia atmosferę codzienności okupacyjnej widzianej oczyma…

Reżyser: Stanisław Różewicz
Rok produkcji: 1961
Obsada: Henryk Hryniewicz, Beata Barszczewska, Andrzej Banaszewski, Wanda Łuczycka, Emil Karewicz,

Trzy nowele ukazujące pełną napięcia atmosferę codzienności okupacyjnej widzianej oczyma dzieci. „Na drodze”: Bohaterami noweli są zagubiony we wrześniowej zawierusze chłopiec i żołnierz wiozący po rozbiciu oddziału nikomu już niepotrzebną kancelarię. W końcu i on chwyci za karabin i stanie do nierównej walki. „List z obozu”: Chłopcy, bohaterowie noweli, pomagają matce w trudnych dniach okupacji. Ze szczególną troską i czcią opiekują się mundurem oficerskim ojca, który przebywa w obozie jenieckim. Kiedy zjawia się u nich jeniec radziecki, uciekinier z pobliskiego obozu, dadzą mu buty i mundur ojca. „Kropla krwi”: Bohaterką jest ukrywająca się w sierocińcu dziewczynka żydowska, u której Niemcy odkrywają typowe cechy aryjskie.

/ dodał: Gilm Web

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x