Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 lipca 2021

Co oznacza godzina?

Pełna lista kursów dotyczących Magii: http://www.ekademia.pl/produkty/akademiaducha Nasz sklep internetowy: https://sklep.akademiaducha.pl Nasze wydarzenia i warsztaty: https://www.facebook.com/akademiaducha/events/ Nasza strona FB: https://www.facebook.com/akademiaducha/ oraz www: https://www.akademiaducha.pl

Co oznacza godzina? W tym materiale dowiecie się co znaczą godziny. Zapewne wiele razy Wam się zdarzyło, że na Waszych zegarkach widniały równe godziny np. 11:11. Co oznacza ta sama godzina i minuta? O tym, co oznaczają równe godziny dowiecie się w materiale Akademia Ducha.

5 1 vote
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Godziny
Godziny
1 rok temu

Chyba jeden z lepszych artykułów na ten temat

1
0
Dodaj komentarzx
()
x