Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 lipca 2021

HYDROSFERA (1997) | Cały film z polskim lektorem

Hydrosfera to film Sci-Fi z 1997 roku, znany również jako 2103: Śmiertelne przebudzenie | Thriller Science Ficion z polskim lektorem | Korporacja Proxate wynajmuje byłego pilota aby przetransportować nieznany ładunek na inną planetę. Na pokładzie okazuje się, że ów ładunek…

Hydrosfera to film Sci-Fi z 1997 roku, znany również jako 2103: Śmiertelne przebudzenie | Thriller Science Ficion z polskim lektorem | Korporacja Proxate wynajmuje byłego pilota aby przetransportować nieznany ładunek na inną planetę. Na pokładzie okazuje się, że ów ładunek to więźniowie i szaleni przestępcy, a na statku podłożono ładunki wybuchowe.

reżyseria: Philip Jackson
scenariusz: Philip Jackson / Andrew Dowler / więcej…
gatunek: Thriller / Sci-Fi
produkcja: Kanada / Wielka Brytania
premiera: kwiecień 1997 (świat)

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x