Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

26 września 2023

Impreza integracyjna w Krakowie

Właściciele firm oraz pracownicy działów HR nieustannie szukają oryginalnych pomysłów na imprezy firmowe, które zaskoczą pracowników. Wydarzenia tego typu nie tylko doskonale integrują ludzi, ale także pozwalają zbudować wśród pracowników poczucie wspólnoty i wzajemnej odpowiedzialności. To z kolei przekłada się na lepsze morale w firmie, poprawę atmosfery w zespole oraz pozytywnie wpływa na ogólną efektywność pracy. Jak powinna przebiegać dobra impreza firmowa? Kraków może nam zaoferować naprawdę dużo!

Imprezy integracyjne organizowane są w polskich firmach od dekad. Początkowo kojarzone były głównie ze spotkaniami przy stole z okazji świąt Bożego Narodzenia, jednak z biegiem czasu pracodawcy dostrzegli pozytywne aspekty wydarzeń tego typu. Wraz ze zmieniającym się rynkiem kulturalno-rozrywkowym zmianie uległa także sama formuła spotkań. Dziś eventy tego typu połączone są zwykle ze sportową rywalizacją i świetną, aktywną zabawą.

Integracja w Krakowie może mieć różne oblicza, dlatego warto podzielić ją na etapy. W pierwszej części warto udać się do jakiejś ciekawej, niestandardowej lokalizacji, w której będziemy mogli się rozerwać. Może to być wyjście na gokarty, strzelnice lub ściankę wspinaczkową. Wszystko zależy od preferencji pracowników. Druga część spotkania może być zrealizowana w restauracji lub barze. Podwójny format imprezy sprawi, że pracownicy będą mieli okazję lepiej poznać się w różnych sytuacjach. Pamiętajmy jednak, aby wszystko dobrze logistycznie rozegrać. Nie chcemy przecież przesadnie zmęczyć członków naszego zespołu już na stracie spotkania.

Impreza firmowa – Kraków: gdzie zorganizować?

Specjaliści zajmujący się organizacją eventów, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że najtrudniej jest znaleźć odpowiednie miejsce na spotkanie integracyjne. Kraków na tle innych miast pod względem różnorodności oferty kulturalno-rozrywkowej wypada naprawdę nieźle. W pobliżu centrum znajdziemy liczne bary, kluby, restauracje czy kawiarnie. Jeśli zależy nam na tym, aby impreza była wyjątkowa i niezapomniana – warto postawić na nieco oryginalniejszą scenerię. Doskonałym pomysłem może być wspólne wyjście na strzelnice.

Nieopodal centrum – na krakowskich Rybitwach – znajduje się obiekt Cracow Shooting Academy. Jest to jedna z najlepszych strzelnic w całym województwie, która od lat organizuje imprezy firmowe zarówno dla małych, rodzinnych firm, jak i dla prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. To ciekawy i niesztampowy pomysł na spotkanie integracyjne – niezależnie od tego, w jakim wieku są członkowie załogi. Jest to pomysł oryginalny, emocjonujący i w pełni bezpieczny.

Przed rozpoczęciem imprezy integracyjnej, wszyscy uczestnicy przechodzą szkolenie z najważniejszych zasad bezpieczeństwa oraz poznają podstawowe techniki strzeleckie. W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa, wykwalifikowani instruktorzy nieustannie czuwają nad przebiegiem całego wydarzenia, służąc poradą i wsparciem. Cracow Shooting Academy każdorazowo dostosowuje ofertę do potrzeb klienta. Wystarczy wejść na ich stronę www i wybrać pakiet strzelecki, którym jesteśmy zainteresowani. Rezerwacji możemy dokonać online, osobiście lub telefonicznie. Co ciekawe na terenie obiektu możemy zamówić catering, zaplanować zawody strzeleckie czy przygotować sesję fotograficzną. Takie zdjęcia możemy wykorzystać w firmowych social-mediach lub po prostu zostawić sobie na pamiątkę.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx