Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Karty do zdjęć – ciekawy pomysł

Jak można przechowywać zdjęcia? W telefonie, na komputerze albo tradycyjnie w albumie. Ostatnio coraz częściej pojawia się też w sieci internetowej pomysł w postaci kart do zdjęć. Czy wiecie co to takiego?

Do czego przydają się karty do zdjęć?

Jeśli fotografujecie swojego malucha bardzo często to może zdarzyć się sytuacja, że po pewnym czasie nie będziecie pamiętali kiedy jakieś wydarzenie miało miejsce. Czy maluszek miał wtedy pół roku, a może pięć lub dziewięć miesięcy. Wystarczy natomiast w czasie wykonywania zdjęcia położyć obok synka lub córki ozdobną kartę z napisem „Mam 5 miesięcy” lub „Mam 7 miesięcy i wszystko będzie jasne. Ładny format takiej karty może sprawić, że zdjęcie będzie jeszcze ładniejsze. Natomiast po latach kiedy niemowlak stanie się nastolatkiem łatwiej będzie mógł sobie wszystkie wydarzenia z dzieciństwa wspominać jak najbardziej chronologicznie.

Zapisy na rewersie

Ważne wydarzenia nie tylko zapamiętujemy dzięki fotografiom, ale możemy też z tyłu konkretnej karty zapisywać wszystkie dokonania i przygody naszej pociechy. Tak więc na karcie z napisem „Mam 6 miesięcy” może pojawi się zapis „zjadłem pierwszą zupkę”, lub „byłem pierwszy raz w życiu na wakacjach nad morzem”. W sklepach najczęściej można kupić tego typu akcesoria dla dzieci w wieku 0 – 3 lat w wersjach dla chłopców i dla dziewczynek.

Dodatek do Albumu Dziecka

Karty do zdjęć mogą stanowić jeden komplet razem z „Albumem Dziecka” czyli segregatorem, w którym będziemy gromadzić informacje z poszczególnych lat życia, drobne pamiątki i zapiski z ważnych informacji takich jak pierwsze urodziny, pierwsze Boże Narodzenie albo przyjście na świat braciszka lub siostrzyczki.

Ładnie i profesjonalnie wykonane ilustracje i oprawa dają gwarancję, że zarówno karty do zdjęć jak też Album Dziecka mogą być ciekawym pomysłem na prezent powitalny dla nowego członka rodziny. W podobnej tonacji i wzorach wykonywane są także plakaty i naklejki na ścianę

Gdzie to kupić?

Podobne prezenty można dostać w niektórych sklepach z akcesoriami dla małych dzieci, czasami w księgarniach. Jeśli jednak nie macie czasu na chodzenie po mieście w poszukiwaniu tego rodzaju przedmiotów możecie takie znaleźć w Internecie. Między innymi na stronie Mini Misiu.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx