Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Gdzie urządzić wigilię firmową?

Z roku na rok coraz więcej firm decyduje się na prezent świąteczny dla swoich pracowników w postaci organizacji Wigilii firmowej. Nic w tym dziwnego. Świąteczna atmosfera sprzyja relaksowi i dobremu nastrojowi, a także ma duży wpływ na morale i integrację zespołu. Aby mieć całkowitą pewność powodzenia imprezy warto skorzystać ze sprawdzonych lokali na catering świąteczny dla firm w Poznaniu.

Wigilia w gronie współpracowników 

Święta to czas radości i cieszenia się spędzonym czasem w miłym gronie. Warto przenieść świąteczną atmosferę także do pracy. Organizacja wigilii firmowej pozwala na zacieśnienie więzi w zespole, a także jest momentem odpoczynku od natłoku codziennych obowiązków przy wspólnym świątecznym stole. Wigilia firmowa w Poznaniu w Andersia to gwarancja najwyższej jakości jedzenia, które jest przygotowywane z wysokiej jakości składników. To również wysoka dbałość o wygląd wizualny dań. Święta są wyjątkowym czasem w roku, dlatego też można mieć pewność, że wigilijne spotkanie przy firmowym świątecznym stole będzie przygotowane perfekcyjnie. Wigilia firmowa w Poznaniu w sali bankietowej Andersia to prawdziwe święta dla pracowników.

Świąteczne spotkanie firmowe to dziś jeden z elementów employer brandingu i budowania dobrych relacji między pracownikami. Celem jest budowanie pozytywnej atmosfery w zespole. Nierzadko jest to element długofalowej strategii firm, które skupiają się docenieniu pracowników, identyfikowaniu się z firmą i zespołem i wiązali z nimi swoją przyszłość.

Wigilie firmowe to także często okazja do rocznych podsumowań, przemówień, wręczania nagród i wyróżnień. Hotel Andersia oferuje profesjonalne nagłośnienie sali bankietowej oraz – w razie potrzeby – profesjonalny sprzęt audiowizualny. 

Wigilia firmowa – gdzie zorganizować?

Szukasz przytulnej restauracji na firmową wigilię w Poznaniu i zorganizuj ją w Andersia Hotel & SPA. Wyjątkowe spotkanie dla pracowników oraz partnerów biznesowych, a całość dostosujemy do Państwa oczekiwań. Hotel oferuje zarówno organizację jak i obsługę całego eventu.

Wigilia firmowa to przyjęcie, które na stałe wpisało się już w tradycję wielu firm, a jego organizacja powinna odzwierciedlać to, jak ważnym wydarzeniem jest. To okazja do wspólnego spędzenia czasu, czas podziękowań i podsumowań za kolejny rok pracy. W Andersia Hotel & SPA Poznań, wigilia firmowa będzie wyjątkowym przyjęciem. Wyróżniające się eleganckie i przestronne wnętrza, świetna kuchnia oraz specjaliści, którzy zajmą się profesjonalnym przygotowaniem wigilii firmowej. Świąteczne spotkanie firmowe w centrum miasta Poznań to doskonałe rozwiązanie.

Czy będzie to elegancka kolacja o uroczystym, świątecznym charakterze z prawdziwie świątecznym jedzeniem, czy też mniej formalny bankiet połączony z zabawą – z pewnością sala bankietowa w hotelu sprosta postawionemu zadaniu. Koordynatorzy ds. eventów dokładnie zapoznają się z oczekiwaniami i wymaganiami dotyczącymi wigilii firmowych i zaproponują scenariusz wydarzenia do nich dopasowany. Układ sal i ich wystrój dostosowany jest do indywidualnych oczekiwań oraz charakteru spotkania: można wybrać okrągłe stoły bankietowe lub tradycyjny układ, stonowaną, uroczystą oprawę lub wystrój dopasowany do świątecznego klimatu.

Specjalne wigilijne menu, jakie Szef Kuchni przygotowuje na to spotkanie firmowe, zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta, zarówno miłośników tradycyjnych wigilijnych smaków, jak i osób, które poszukują nowych kulinarnych doznań i lubiących odkrywać nowe smaki.

Wigilie firmowe w Andersia Hotel & SPA Poznań to dobre rozwiązanie także dla firm, które na wigilię firmową zapraszają współpracowników spoza Poznania – dzięki hotelowi na miejscu można zorganizować Gościom nocleg. Lokalizacja w centrum to atut także dla pracowników z Poznania – dobra komunikacja i łatwy dojazd to niewątpliwa zaleta w gorącym okresie firmowych spotkań wigilijnych.

Prezenty dla pracowników na święta

W dużych firmach, ale i mniejszych w okresie przedświątecznym dużą popularnością cieszą się również vouchery świąteczne do znanych sklepów lub sklepów online. Zazwyczaj są one ważne przez kolejne miesiące, więc można poczekać na świąteczne i noworoczne wyprzedaże.

W mniejszych zespołach sprawdzi się wymiana drobnych prezentów między współpracownikami. Warto ustalić górną wartość prezentów (np. 20-30 zł) i zrobić tajne losowanie, kto kupuje dla kogo. W ten sposób pracownicy mają podwójną radość – z samego prezentu i dochodzenia, kto był ich św. Mikołajem.

Akcja charytatywna

To bardzo budujące, że coraz więcej pracowników angażuje się również w przedświąteczną pomoc potrzebującym. Jeśli jako firma nie braliście jeszcze  udziału w akcji charytatywnej, to czas to zmienić. Warto zastanowić nad organizacją lub fundacją, jaką można wesprzeć jako firma i w jakiej formie. Dobrymi pomysłami będą np. świąteczne paczki dla podopiecznych domów dziecka, lub samotnych starszych osób, odwiedziny i wsparcie wybranego hospicjum, szpitala lub zorganizowanie szlachetnej paczki dla potrzebujących. Warto się pomagać.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx