Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Wytrzymałość, pot i wyzwania: Odkryj Świat z marką SMMASH

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu rozlanego na zawodach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi próbami walczą zawodnicy (zawodowcy oraz nowicjusze) różnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do przygotowania, a następnie stworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty zdobywasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że ubrania SMMASH są nadzwyczajne? Przed Tobą przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zweryfikować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym wysiłku niewątpliwie widoczny jest pot, a wraz z nim – nie do końca przyjemne „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna wykorzystywane w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym czynnikiem umożliwiającym niezawodną walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko regulują temperaturę i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie blokują powstawanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze uwarunkowania do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, gwarantują precyzyjne “czucie” oraz pełną swobodę, w odzieży SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu odzież posiada idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a najważniejsze – wynikach ćwiczeń. Chcąc w trakcie ćwiczeń wydobywać z siebie maksimum – powinieneś dbać o to, aby temperatura nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z pomocą ponownie nadchodzi nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego właściwie odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala zyskać nawet 40% głębsze barwy, a najistotniejsze – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- w czasie ulubionych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że momentalnie odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Materiał zewnętrzny

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx