Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 września 2023

Hotel pod Warszawą

Hotel pod Warszawą Narvil to świetne miejsce do wypoczynku, a także służące do celów biznesowych, wszelkiego rodzaju szkoleń, czy konferencji (znajdują się tu sale konferencyjne),  jak również imprez integracyjnych. To miejsce, które ma nowoczesny wygląd, a przy tym jest blisko natury. Tu można odpocząć od zgiełku, skorzystać z bogatej oferty hotelu. Warto odwiedzić to miejsce i skorzystać z jego dobrodziejstw. 

Wypoczynek pod Warszawą

W okolicach Warszawy, przy ujściu od Buga do Narwi można się zrelaksować w nowoczesnym hotelu, w bliskości natury. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – błogi spokój i ukojenie w leśnej okolicy, a także wiele atrakcji. Wysoki standard pokoi, przestronne, ekskluzywne apartamenty, a także sale konferencyjne, idealne na spotkania biznesowe, a to wszystko w okolicznościach przyrody. Pyszne dania restauracji Aruna, w wysokim standardzie to uczta nawet dla najbardziej wybrednych podniebień. W tej okolicy ukojenie znajdzie dusza, a także ciało, za sprawą Niagara SPA. Tu terapeuci wykorzystują doskonałej jakości, naturalne produkty kosmetyczne. Korzystając z usług SPA można wybrać zabiegi zarówno pielęgnacyjne, jak i relaksacyjne. 

Moc atrakcji w hotelu

Hotel pod Warszawą zapewnia moc atrakcji dla swoich gości,  zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Każdy może tu znaleźć swoją ulubioną formę spędzania wolnego czasu. Najmłodsi przybyli goście oprócz sali zabaw, mogą skorzystać z placu zabaw na zewnątrz. Wśród wielu atrakcji można wymienić m.in. tory przeszkód na wielu poziomach, zjeżdżalnie, mosty linowe, knoocker, czyli interaktywna gra dla dzieci, bujawki i wiele innych. Dodatkowo pracują w hotelu profesjonalni animatorzy, którzy świetnie zorganizują czas wolny pociechom. Osoby, które lubią aktywnie spędzać swój czas nie będą się tu nudziły. Na łonie natury spędzanie czasu jest jeszcze przyjemniejsze! Zjazd na linie tyrolką pośród koron drzew może okazać się strzałem w dziesiątkę u starszych dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Oprócz dawki adrenaliny, piękne widoki na dwie rzeki – Narew oraz Bug, są także gwarantowane. Obiekt posiada także atrakcję w postaci przystani jachtowej. Dla wielbicieli pływania basen to coś, co ich bardzo ucieszy. Ponad to można skorzystać z jaccuzzi, biczy wodnych, a także z saun. Dla zainteresowanych nauką pływania – za dodatkową opłatą dorośli i dzieci mogą skorzystać z indywidualnej nauki pływania. Także inne dyscypliny sportowe mogą tu być rozijane, takie jak squash, tenis stołowy, czy jazda rowerem. 

SPA pod Warszawą

Warto skorzystać z spa pod Warszawą, by poczuć się wręcz wyjątkowo. W tym niesamowitym miejscu występują specjalne kapsuły zabiegowe. Można się udać do saun, łaźni gdzie można się świetnie zregenerować w tym miejscu. Obecna tu strefa relaksu stwarza szansę na swietny odpoczynek w okolicznościach przyrody spędzając czas w jaccuzzi. Tu można naładować akumulatory i porządnie wypocząć. 

Imprezy integracyjne w hotelu Narvil

Impreza integracyjna pod Warszawą to świetna forma lepszego poznania się grupy pracowników. Współpraca, nutka rywalizacji są jak najbardziej wskazane podczas tego typu okoliczności. Podczas wszelkich aktywności łatwiej nawiązać znajomości, lepiej poznać drugą osobę. Gry zespołowe scalają grupę, co zaowocuje w miejscu pracy. Wśród opcji oferowanych przez hotel są regaty na Jeziorze Zegrzyńskim. Inne sposoby na wspólną aktywność to spływy kajakowe, nordic walking, czy joga. Niejednego z pewnością ucieszą także wspólne wycieczki rowerowe.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx