Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 września 2023

Czy można wziąć pożyczkę bez BIK?

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która gromadzi i udostępnia dane na temat zobowiązań kredytowych klientów indywidualnych, przedsiębiorców, banków i firm pożyczkowych. Negatywne wpisy w BIK mogą spowodować, że Twój wniosek o kredyt zostanie przez bank odrzucony. Czy można wziąć pożyczkę bez sprawdzania historii w BIK?

Jeśli nie spłacałeś rat kredytu w wyznaczonym terminie, a opóźnienie wynosiło więcej niż 60 dni, to negatywne wpisy mogą widnieć w BIK jeszcze przez 5 lat po spłacie należności, a następnie trafiają do bazy statystycznej. Przez cały ten okres możesz mieć problem, aby uzyskać kredyt w banku, nawet jeśli Twoja sytuacja finansowa uległa znacznej poprawie. Dzisiaj podpowiemy Ci, czym są pożyczki bez BIK i kiedy można się o nie ubiegać.

Pożyczka bez BIK – na czym polega ta usługa?

Pożyczka bez BIK to forma krótkoterminowego wsparcia finansowego udzielanego przez firmy pozabankowe. W takim wypadku firma pożyczkowa może, ale nie musi weryfikować historię klienta w BIK. Jeśli już jednak do takiej weryfikacji dojdzie, to negatywne wpisy w BIK nie będą się wiązały z automatycznym odrzuceniem wniosku. Firma pożyczkowa przeanalizuje Twoją sytuację finansową i sprawdzi, czy będziesz w stanie spłacić należność. Na tej podstawie pracownicy podejmą decyzję o zaakceptowaniu bądź odrzuceniu wniosku o pożyczkę bez BIK. 

Kto może skorzystać z pożyczki bez BIK?

Pożyczki bez BIK to wygodne rozwiązanie, ponieważ są przyznawane bardzo szybko, a sam wniosek możesz wypełnić online bez wychodzenia z domu. Ten rodzaj wsparcia finansowego jest skierowany głównie do osób, które mają:

  • negatywną historię w BIK, KRD, BIG InfoMonitor czy ERIF,
  • niską zdolność kredytową,
  • brak zdolności kredytowej,
  • zajęcia komornicze lub windykacyjne,
  • niskie dochody,
  • problem z terminową spłatą zobowiązań finansowych.

Pożyczka bez BIK to korzystna alternatywa dla klientów, którzy nie otrzymali pierwszego lub kolejnego kredytu w banku. Jednak to ważne, aby osoba ubiegająca się o pożyczkę miała stałe i stabilne źródło dochodów. Firma pozabankowa każdorazowo będzie dokładnie analizować sytuację finansową klienta, aby ocenić, czy będzie on w stanie spłacić zobowiązanie w terminie.

Pożyczka bez BIK – dlaczego warto?

Pożyczka bez BIK to dobry sposób na poprawę aktualnej sytuacji materialnej lub sprawne wyjście z zadłużenia. Do zalet tego rozwiązania zalicza się między innymi minimum formalności, krótki czas rozpatrywania wniosku, duży wybór ofert i wygodną formę spłaty. Wybierając pożyczkę bez BIK, szybko uzyskasz gotówkę na korzystnych dla Ciebie warunkach. W znalezieniu dobrej oferty pomoże Ci firma Biliti, która profesjonalnie zajmuje się oddłużaniem i może wykonać dla Ciebie analizę finansową poszczególnych produktów.

Pożyczka bez BIK pomoże Ci w uregulowaniu Twoich zobowiązań finansowych. Jednak, aby tak się stało, warto się zgłosić do sprawdzonej firmy, która znajdzie dla Ciebie adekwatną ofertę. W efekcie szybko wyjdziesz z zadłużenia i będziesz mógł bez przeszkód realizować swoje plany i marzenia.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx