Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 września 2023

Czy warto zainwestować w TachoReader Combo Plus? Sprawdziliśmy to!

Każdy właściciel firmy transportowej jest zobowiązany do cyklicznego przeprowadzania odczytów tachografów i kart kierowców. Umieszczone na nich zapisy są niezwykle istotne dla przedsiębiorcy. Prawidłowy odczyt danych gwarantuje odpowiednie urządzenie. Jednym z popularnych rozwiązań docenianych w branży transportowej jest czytnik TachoReader Combo Plus. W poniższym artykule wyjaśniamy, czy warto go kupić.

TachoReader Combo Plus – jakie ma zalety?

Właściciele firm transportowych mają obowiązek odczytywania danych z tachografów i kart kierowców. To powinność wynikająca z przepisów prawa. Ponadto dane z odczytów są potrzebne do kontrolowania i analizowania pracy kierowców. Przeprowadzenie odczytów jest prostsze, jeśli ma się do dyspozycji profesjonalny sprzęt. Przedsiębiorcy często wybierają TachoReader Combo Plus. To proste, a zarazem zaawansowane urządzenie, dzięki któremu można pobrać potrzebne informacje zarówno z karty kierowcy, jak i tachografu.

Czytnik TachoReader Combo Plus ma wiele zalet. Do najważniejszych bez wątpienia zaliczyć można intuicyjną obsługę.Czytnik wyróżnia też duża pojemność – istnieje możliwość bezpiecznego przechowywania aż do 160 000 odczytów z kart kierowców i do 20 000 zapisów z tachografu. Co więcej, można go skonfigurować wedle uznania.

Gdzie można kupić czytnik TachoReader Combo Plus?

TachoReader Combo Plus kupisz tutaj: https://sklep.install.pl/TachoReader-Combo-Plus. W e-sklepie INSTALL urządzenie jest dostępne w zestawie z niezbędnymi kablami i 24-miesięczną gwarancją, w bardzo atrakcyjnej cenie!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx