Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

10 grudnia 2023

Zostaw samochód i leć

Usługi parkingowe na lotnisku to popularne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, jak i biznesu. Brak ograniczenia w długości okresu parkowania, niskie koszty parkingu to kluczowe zalety lotniskowych parkingów. 

Na wakacje i w podróż służbową

Niezależnie od tego dokąd lecimy i w jakim celu dojazd na lotnisko musimy zaplanować. nie na każde lotnisko da się dojechać autobusem, pociągiem czy innym tanim transportem. Jeśli wybieramy się własnym samochodem musimy liczyć się z dodatkowym kosztem opłaty parkingowej na czas pobytu. Pozostawienie własnego samochodu na lotnisku jest wygodne, gdyż nie musimy się martwić opóźnieniem samolotu, zmianą lotu, ani być zależnym od rodziny, czy też rozkładu jazdy transportu publicznego. Za nasz samochód odpowiada wówczas parking Modlin.Oczywiście do dyspozycji mamy także taksówkę, niemniej koszty taksówki na lotnisko zazwyczaj są zawyżone i nieproporcjonalne do tanich biletów lotniczych budżetowych linii lotniczych.

Samochód na lotnisku

Problem pozostawienia samochodu na lotnisku budzi sporo obaw, tymczasem dzięki parkingom wokół lotniska można być spokojnym o dojazd wprost pod terminal, jednocześnie nie płacąc horrendalnych sum za miejsce parkingowe. Nie trzeba się też martwić czy będziemy parkować blisko, czy daleko od terminala odlotów, przylotów, gdyż transfery z parkingów są realizowane komfortowymi busami na życzenie przez całą dobę. tym samym nie ma znaczenia czy odlatujemy o północy, lądujemy w niedzielę o świcie, obsługa parkingu zadba o to aby nasz samochód był bezpieczny, gotowy do jazdy a my zawiezieni na czas pod wskazany terminal i odebrani z lotniska wraz z bagażami. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla pasażerów, zwłaszcza iż dostępne w przystępnych cenach. 

W sezonie trudniej o miejsce

W najwyższym sezonie, gdy lotów jest najwięcej, nie tylko w okresie wakacji ale i w okresach okołoświątecznych może być potrzebna wcześniejsza rezerwacja miejsca, gdyż parking lotnisko Modlin nie jest z gumy i ma pewną powierzchnię mieszczącą określoną ilość samochodów. Pomimo, iż parkingów jest wiele, konkurują one cenami, dostępnością, poziomem obsługi, to w największym szczycie ruchu pasażerskiego może okazać się iż żaden z parkingów nie dysponuje wolnym miejscem parkingowym w wybranym terminie. stąd też warto wcześniej dokonać stosownej rezerwacji miejsca, by mieć zapewnione miejsce.

Konkurencyjność cen

Coraz częściej parkingi lotniskowe można zakupić wraz z biletem lotniczym, można w ten sposób zaoszczędzić na kosztach, bowiem wynegocjowane stawki w ramach umowy z partnerem jakim dla parkingu są linie lotnicze czy biura podróży są korzystniejsze niż indywidualna usługa. Poza tym sposobem skorzystać można również z portali wyszukiwarek parkingów, gdzie z łatwością porównamy oferty cenowe różnych parkingów w pobliżu lotniska Modlin. Kryteria wyboru parkingu bywają różne, są klienci którym zależy na tym aby parking był jak najbliżej terminala odlotów, dla innych klientów liczy się to, czy samochód będzie ustawiony na wybetonowanym podłożu, w miejscu zadaszonym itp. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx