Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 lipca 2024

Prezent na Dzień Nauczyciela – jaki najbardziej ucieszy lubianego belfra?

Temat prezentów dla nauczycieli jest niewątpliwie dyskusyjny. O tym, czy należy (i wypada) obdarować uczących symbolicznym drobiazgiem, głośno robi się zwłaszcza przy okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanego powszechnie Dniem Nauczyciela. Zdania są podzielone, dlatego podpowiadamy: warto to zrobić i jak najbardziej wypada. Drobny upominek to wyraz wdzięczności za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Jesteś odpowiedzialny za organizację wydarzenia? Zobacz, jaki prezent na Dzień Nauczyciela ucieszy lubianego belfra najbardziej.

Prezent na Dzień Nauczyciela – jaki powinien być?

Zaledwie kilka lat temu prezent na Dzień Nauczyciela musiał kosztować krocie. Rodzice bardzo często decydowali się na eleganckie zastawy, drogą biżuterię, a nawet duży sprzęt AGD. Obecnie aktualny jest zupełnie inny trend – liczy się oryginalny pomysł, atrakcyjny wizualnie design i symbolika upominku. Dobrze, jeśli prezent może z czasem zyskać wartość sentymentalną. Tak jest w przypadku drobiazgów z dedykacją. 

Wybierając prezent na Dzień Nauczyciela, warto stawiać na naturalne materiały (dużą popularnością cieszy się np. drewno) i nieszablonowe połączenia. Na szczęście nie trzeba rezygnować z klasyki. Na topie wciąż są zestawy z piórem wiecznym lub innym akcesorium piśmienniczym, ponadczasowe eleganckie czekoladki, a nawet pięknie zapakowane wina. 

Prezent na Dzień Nauczyciela – propozycje na topie 

Czy można wybrać prezent na Dzień Nauczyciela od klasy, bez zbędnych sporów? Okazuje się, że można. Kolekcja modnych upominków jest dostępna w sklepie internetowym PS. Dziękuję i obejmuje: 

1. Medale dla najlepszych nauczycieli.  Medal dla lubianego belfra to fantastyczny dowód na to, że powierzoną misję realizuje naprawdę dobrze. Personalizowaną zawieszkę można wręczyć wychowawcy lub pozostałym uczącym. Taki prezent z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem. 

2. Skrzynki na wino z dedykacją. Pięknie zapakowane wino to prezent na Dzień Nauczyciela, po który powinni sięgnąć uczniowie szkół ponadpodstawowych. Upominek jest elegancki i ponadczasowy. Wręczony w personalizowanej skrzynce z drewna sprawi autentyczną radość. 

3. Zabawne i eleganckie dyplomy, świadectwa i ramki. Charakteryzujące się wyszukanym designem dyplomy, świadectwa i ramki nawiązują do dokumentów szkolnych i szczególnie zapadają w pamięć. Bardzo eleganckie, są odpowiednie dla wychowawcy i pozostałych uczących. To upominek, który bawi, a po latach skłania do wspomnień i wzrusza. 

4. Naturalne miody w dekoracyjnych słoiczkach. Doskonałe w smaku, eleganckie i uniwersalne naturalne miody w dekoracyjnych słoiczkach to ciekawy sposób, żeby lubianemu belfrowi przekazać kilka ciepłych słów. 

5. Eleganckie zestawy prezentowe. Szukasz uniwersalnego upominku z klasą? Sięgnij po elegancki zestaw prezentowy na Dzień Nauczyciela. Każda z proponowanych kompozycji w ciekawy sposób łączy doskonałej jakości produkty spożywcze, drobne upominki i akcesoria dekoracyjne. Alternatywą dla nich mogą być zestawy piśmiennicze, np. z piórem wiecznym lub eleganckim długopisem. To fantastyczny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela także dla poważnych profesorów!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx