Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 grudnia 2023

Projektowanie mebli kuchennych oraz szaf

Dokładnie dobrany program do tworzenia projektów kuchni i szafek to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów, którzy specjalizują się w produkcji mebli. Firma TopSolution posiadając tą świadomość oferuje oprogramowanie TopSolid edycję Kuchnie i Szafy – innowacyjny produkt do projektowania mebli kuchennych oraz szaf. Ten program to uproszczona, lecz równie potężna wersja cenionego na rynku programu CAD/CAM TopSolid Wood. Zapraszamy Cię do odkrycia, jak to oprogramowanie może zmienić Twoje podejście do projektowania i produkcji mebli, oraz do skorzystania z usług firmy TopSolution!

Jak przebiega proces projektowania?

Projektowanie w programie TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to nieskomplikowany proces, który umożliwia tworzenie mebli i szaf na miarę oraz mebli produkowanych seryjnie. Praca w nim opiera się na wykorzystaniu parametrycznej biblioteki gotowych szafek i półfabrykatów, takich jak korpusy, półki, fronty itp.

Dostępny jest również bogaty zasób okuć i akcesoriów meblowych od wiodących dostawców, które automatycznie włączają się w proces projektowy. Dzięki temu konstruktor może błyskawicznie tworzyć meble, przy czym system przeprowadza niezbędne operacje technologiczne. Po zakończeniu procesu projektowania program oferuje szereg przydatnych narzędzi. Można wygenerować wycenę, zaprezentować klientowi wizualizację projektu, wygenerować kompletną dokumentację 2D, stworzyć listę części, przygotować rozkroje materiałów lub pliki dla maszyn CNC.

Co zyskasz korzystając z programu TopSolid?

Program TopSolid Edycja Kuchnie i Szafy to klucz do efektywnego projektowania mebli i szaf. Korzystając z tego rozwiązania, zyskasz wiele korzyści, m.in.:

 • Sprawdzone rozwiązania – bazując na sprawdzonym systemie TopSolid Wood, masz pewność, że używasz renomowanego narzędzia cenionego na polskim rynku.
 • Wsparcie doświadczonych specjalistów – dostęp do doświadczonych techników, którzy pracują w branży od lat, co pozwoli Ci wykorzystać ich wiedzę i doświadczenie.
 • Precyzyjne projektowanie – dzięki parametrycznej bibliotece szafek i półfabrykatów, Twoje projekty będą dokładne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 • Szkicownik 2D
 • Przyjazny Interfejs – intuicyjny interfejs pomaga w aranżacji pomieszczeń, nawet dla osób początkujących.
 • Automatyczny rozkrój i wycena
 • Bogata biblioteka okuć i podzespołów – dostęp do szerokiej biblioteki okuć i parametrycznych podzespołów od wiodących producentów m.in. Blum, GTV, Hettich, Hafele, Peka, Grass oraz Lamello, zapewniając wysoką jakość wykonania.
 • Dokumentacja produkcyjna –  automatyczne generowanie dokumentacji produkcyjnej w 2D przyspiesza etap przygotowania do produkcji.
 • Zapotrzebowanie materiałowe –  automatyczne tworzenie listy materiałów, okuć i formatek z okleinami usprawnia zarządzanie dostawami.
 • Kalkulacja kosztów – oszacowanie kosztów w arkuszu MS Excel pomaga w planowaniu finansowym projektów.
 • Programy dla maszyn CNC – generowanie programów dla różnych maszyn CNC zwiększa efektywność produkcji.

TopSolid Edycja Kuchnie i Szafy – twoje niezawodne narzędzie!

Jeśli potrzebujesz niezawodnego narzędzia do projektowania mebli na miarę, szaf przesuwnych lub mebli kuchennych, TopSolid Edycja Kuchnie i Szafy to z pewnością trafny wybór. Dzięki jego wszechstronnym narzędziom, precyzji oraz intuicyjnemu interfejsowi, proces projektowania i produkcji staje się łatwiejszy, bardziej efektywny i dokładny. Wybierając TopSolution, wybierasz partnera, który zna się na produkcji mebli i rozumie Twoje wyzwania. Zainwestuj w przyszłość swojego biznesu i skontaktuj się z nimi już dziś, aby poznać szczegółową ofertę współpracy.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx