Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

11 grudnia 2023

Wczasy z prawem jazdy

Czy można zrobić prawo jazdy w dwa tygodnie? Wczasy z prawem jazdy to oferta dla osób które chcą zrobić prawo jazdy w krótkim czasie i jednocześnie oderwać się od życia codziennego. W krótkim czasie zajmujemy się szkoleniem a w wolnej chwili odpoczynkiem.

Prawo jazdy w 14 dni czy to jest możliwe?

Oczywiście, że tak! W 14 dni można zrobić prawo jazdy. Czas szkolenia jest zależny od kategorii o jaką się ubiega kandydat na kierowcę. Kat A, B, C, wymaga szkolenia teoretycznego i praktycznego. Kat B+E czy C+E nie wymaga szkolenia teoretycznego, więc automatycznie skraca się czas szkolenia. Kat B+E I C+E kirsant zdaje tylko egzamin praktyczny. Jeżeli kursant przychodzi do szkoły jazdy ze zdaną teorią w Wordzie również czas szkolenia jest krótszy.

Zakwaterowanie na czas kursu

W trakcie przyspieszonego kursu prawa jazdy kursanci zakwaterowani są w wygodnym hotelu, gdzie po zakończonych zajęciach się relaksują i odpoczywają. Plac manewrowy jest na terenie hotelu, więc na szkolenie kursanci nie muszą nigdzie dojeżdżać.

Skuteczność szkolenia

Szkolenie przeprowadzone codziennie zdecydowanie lepiej wpływa na przyswajanie wiedzy, niż na przykład gdy zajęcia występują z częstotliwością raz w tygodni. Codziennie analizujemy postępy w nauce kursanta.

Egzamin

Szkolenie zakończone jest egzaminem państwowym w Wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego w Ostrołęce. Dla chętnych możliwość jest zdawania w Łomży. Bezpośrednio po zdanym egzaminie państwowym mają Państwo poprzez aplikację mObywatel możliwość prowadzenia pojazdów.

Na jakich pojazdach odbywa się szkolenie?

Szkolenie na prawo jazdy w szkole PREMIUM Nauka Jazdy kat A B B+E C C+E w Ostrołęce odbywa się na takich samych pojazdach jakie posiada Word Ostrołęka.

Gdzie wczasy z prawem jazdy?

Wczasy z prawem jazdy najlepiej ukończyć w szkole Premium Nauka Jazdy Ostrołęka. Szkolenie kończy się egzaminem w Word Ostrołęka gdzie od lat zdawalność prawa jazdy jest na najwyższa w Polsce.

Gdzie uzyskać dodatkowe informacje odnośnie szkolenia?

Wszelkie informacje o wczasach z prawem jazdy są dostępne w artykule: https://jazda.ostroleka.pl/wczasy-z-prawem-jazdy/

Jak się zapisać na szkolenie?

Wystarczy odwiedzić stronę szkoły PREMIUM Nauka Jazdy Ostrołęka www.jazda.ostroleka.pl lub zadzwonić pod numer 506-534-795

Materiał zewnętrzny

5 2 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kursant
Kursant
1 miesiąc temu

Polecam. Najlepsza szkoła jazdy

1
0
Dodaj komentarzx