Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Pracownia granitu Graal: „Oferujemy więcej niż tylko nagrobki”

Jesteśmy nie tylko firmą, która sprzedaje nagrobki, ale również oferujemy kompleksowe usługi związane z doborem pomników na życzenie, dostawą i przechowywaniem, a także sprzątaniem i renowacją. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej tutaj https://nagrobki-pg.pl/ .

Z biegiem czasu nagrobki ulegają starzeniu, niestety na to nikt nie ma gwarancji. Warunki atmosferyczne robią swoje, nawet nie uwzględniając tego, że nagrobki są robione z materiałów wyższej jakości. Wiadomo, że jeżeli będziemy regularnie dbać o pomnik, to będzie on nam służył przez dziesiątki lat. Więc, dlatego usługa czyszczenia i renowacji pomników cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. 

Zachowaj piękno nagrobków

Do czyszczenia i renowacji nagrobków, wykorzystują tylko specjalne materiały i formuły, oto kilka przykładów: 

  1. Profesjonalne farby i lakiery 

Szeroki wybór profesjonalnych farb i lakierów, które można idealnie dostosować do wykończenia różnych rodzajów powierzchni kamienia. Produkty zapewniają trwałość i estetykę. Firma pomoże w doborze kolorów i farb zgodnie z preferencjami klienta. 

  1. Wosk i parafina do różnych rodzajów kamienia 

Woski i parafiny są idelanie stworzone po to, aby konserować nagrobek i zabezpieczyć go przed działaniem warunków armosferycznych na dziesiątki lat.  

  1. Szampony i pasty do kamienia, marmuru i granitu

Szampony i pasty to są specjalnie opracowane produkty, które służą do czyszczenia, palerowania i ochrony kamienia, marmuru i granitu. 

  1. Wszelkiego rodzaju wzmacniacze kolorów 

Wzmacniacze pomagają utrzymać intensywność kolorów na pomnikach przez długi czas. W naszej Pracowni granitu Graal mamy specjalne formuły i rodzaje wzmacniaczy, które zostały dostosowane do potrzeb naszych klientów. 

  1. Kwiaty wieloletnie i niezwykłe rośliny

Wieloletnie kwiaty i niezwykłe rośliny można umieścić wokół pomników jako ozdobne elementy i symboliczne gesty upamiętnienia. Rośliny są trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne, co sprawia, że ​​są idealnym dodatkiem do nagrobków.

I wiele innych …

Korzyści z wyboru Pracowni Granitu Graal

Zwracając się o pomoc do firmy „Pracownia Granitu Graal”, klient z pewnością uzyska następujące korzyści:

  • Ustalony harmonogram prac 
  • Po zakończeniu wszystkich prac klient otrzymuje potwierdzenie drogą mailową
  • Przystępne ceny, a także możliwość wyboru odpowiedniej taryfy

Zamówić usługi związane z renowacją i czyszczeniem nagrobków można na stronie internetowej, a także można otrzymać specjalne BONUSY dla klientów na sprzątanie nagrobków. Napisz do nich i otrzymaj 10% rabatu na pierwsze sprzątanie nagrobka w Warszawie! 

Pracownia Granitu Graal: “Dbamy o to, na czym Państwu zależy”.

5 2 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx