Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 kwietnia 2024

U jakiego producenta zrealizować hurtowy zakup styropianu?

Fot.: freepik.com

Branża produkcji i dystrybucji styropianu stale się rozwija. Nic dziwnego, w końcu jest to chodliwy towar, który znajduje zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia. Jednak gdzie najlepiej zdecydować się na hurtowy zakup styropianu, gdy wybór jest tak szeroki?

Dlaczego styropian?

Styropian, uznawany jest za nowoczesny materiał, doskonały na obecne czasy. Jest ceniony za swoją trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne, a także lekkość i łatwość obróbki. Te właściwości czynią go naturalnym wyborem nie tylko w budownictwie, ale również w gastronomii jako opakowania na żywność. Sekret znakomitej termoizolacji styropianu tkwi w jego wyjątkowej strukturze.

Producent styropianu z doświadczeniem

Wśród producentów styropianu w Polsce, HIRSCH Porozell wyróżnia się jako jedna z największych firm w branży. Opiera ona swoje działania na bogatej wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez dziesiątki lat. 

Firma ma polską siedzibę we Wrocławiu, a także oddział w Łodzi. Przedsiębiorstwo rozszerza swoją działalność zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami, dostarczając produkty z wysokiej półki.

Oferta HIRISCH Porozell

Gama produktów oferowana przez HIRSCH Porozell jest szeroka i obejmuje m.in. opakowania styropianowe, płyty do ogrzewania podłogowego, kształtki techniczne, a także flagowy produkt, Thermozell, znany jako styrobeton. 

Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu, opracowanemu we współpracy z siostrzaną marką Hirsch Maschinenbau, proces produkcyjny przebiega nadzwyczaj sprawnie.

Firma dobra dla środowiska

HIRSCH Porozell nie tylko dba o jakość swoich produktów, ale również stawia na ochronę ekosystemu. We Wrocławiu wprowadzono ekologiczne rozwiązania, takie jak oszczędzanie wody i prądu. Ponadto produkcja styropianu nie wpływa na zanieczyszczenie powietrza. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu pary wodnej.

Jakość styropianu od HIRISCH Porozell

Produkty HIRSCH Porozell charakteryzują się wyjątkową jakością. Firma kontroluje cały proces produkcji, od projektu po wysyłkę. Zapewnia przy tym klientom nie tylko produkty najwyższej klasy, ale również kompleksową obsługę. Są to znaczące argumenty przemawiające za wyborem tego przedsiębiorstwa, jako dostawcy hurtowych ilości styropianu.

Wszechstronność przedsiębiorstwa

HIRSCH Porozell wykracza poza standardowe zastosowania styropianu, oferując rozwiązania niemal dla każdej branży. Firma demonstruje wszechstronność i innowacyjne podejście do styropianu. Klienci HIRSCH Porozell stawiają na jakość prosto od producenta, co przekłada się na bezpieczeństwo zarówno dla ich firmy, jak i dla środowiska. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx