Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 kwietnia 2024

Sprzedaż na Allegro: mierz, analizuj, zwiększaj zyski

Jeśli chcesz efektywnie rozwijać biznes na Allegro, musisz prowadzić systematyczny monitoring wyników. Bez znajomości aktualnych statystyk nie dasz rady określić, jak blisko realizacji swojego celu się znajdujesz ani nie skorygujesz popełnianych błędów. Na szczęście wcale nie musisz spędzać wielu godzin na żmudnych obliczeniach. Allegro raport od AlleSpark błyskawicznie zaprezentuje Ci rentowność Twojego konta w przejrzysty sposób.

Rentowność Allegro w raportach to sposób na określenie kondycji swojego biznesu

Korzystając z Allegro raportu od AlleSpark, poznasz całkowity stosunek swoich kosztów do przychodów wraz z Allegro Ads. To obecnie jedyne narzędzie na rynku, które bierze pod uwagę tak szeroki zakres danych. Inne, które możesz kojarzyć, poprzestają na okrojonym kawałku statystyk, nie wliczając kosztów generowanych przez kampanie reklamowe lub uwzględniając je jedynie na koniec miesiąca. Tym samym, dzięki AlleSpark zyskasz obiektywne spojrzenie na stan swojego konta Allegro w dowolnym momencie okresu sprzedażowego.

Narzędzie wyświetla czytelne i przejrzyste statystyki w dowolnym ujęciu czasowym – miesięcznym, tygodniowym, a nawet dziennym! AlleSpark nie ogranicza Cię także pod względem zakresu analizy. Jeśli chcesz, możesz obliczać rentowność dla całego sklepu, wybranej kategorii lub każdej pojedynczej aukcji. To prawdziwy game changer dla właścicieli sklepów na Allegro oraz menedżerów e-commerce!

Allegro raport od AlleSpark to szereg korzyści dla Twojego konta

Allegro raport rentowności od AlleSpark daje Ci helicopter view w najważniejsze wskaźniki sprzedaży na Allegro. Dzięki znajomości prawdziwych danych możesz bardziej adekwatnie planować swoje działania. To także możliwość szybszego reagowania na sytuację. Widząc, że coś jest nierentowne, możesz z tego zrezygnować, aby ochronić swój budżet. A to wciąż nie wszystkie zalety narzędzia dla sprzedawców Allegro od AlleSpark! 

Wyobraź sobie, że wszystko to musisz liczyć ręcznie. Już samo szukanie danych zajęłoby Ci sporo czasu, a co dopiero właściwe ich opracowanie. Dochodzi jeszcze możliwość popełnienia błędu. AlleSpark wszystko robi automatycznie, więc wygenerowanie raportu trwa zaledwie chwilę. To ogromna wygoda i pewność, że statystyki zostały prawidłowo obliczone. Z kolei kompleksowość raportu spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania – bez względu na to, czy będziesz przygotowywać go dla siebie, czy też dla wymagającego szefa i/lub zarządu.  

Profesjonalny Allegro raport stworzysz za darmo w tym narzędziu!

Nie musisz nic płacić. W AlleSpark nie wymagają od Ciebie ani abonamentu ani podpinania karty płatniczej. Wszystkie raporty rentowności sprzedaży na Allegro – bez limitów – są za darmo. Taką decyzję podjęła agencja Allegro Ads Pirk Spark, która stworzyła AlleSpark. Chcą żeby nie tylko ich klienci, ale też cały rynek, mógł trafnie i dokładnie analizować swoje dane z tego kanału.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx