Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 kwietnia 2024

Nowa era rozrywki w domu Apple TV 4K – Cechy, cena i dostępność

TV Apple to alternatywa dla tradycyjnej telewizji, która jest atrakcyjniejsza od niej pod każdym względem. Daje Ci pełną swobodę w wyborze treści, którymi chcesz się cieszyć, a także zapewnia kinową jakość obrazu i dźwięku. Aby skorzystać z tego rozwiązania, nie musisz nabywać nowego telewizora – Apple TV doskonale współpracuje z wszystkimi smart TV od różnych producentów.

Ile kosztuje nieograniczona rozrywka i co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Apple TV – nowy wymiar rozrywki

Co zyskasz, stawiając na Apple TV? Przede wszystkim możliwość oglądania tego co lubisz o dowolnej porze. Nie ma tu ramówki – TV Apple to platform streamingowa, udostępniająca użytkownikom bardzo bogaty katalog treści, a także proponująca swoje własne produkcje, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Co tydzień dodawane są nowe pozycje!

Znajdziesz tu także filmy dokumentalne. A co ważne – możesz pobierać treści na swój urządzenia Apple i oglądać je w trybie offline, bez konieczności połączenia z internetem.

Ale na tym nie koniec – Apple TV 4K to także dostęp do licznych aplikacji, dzięki którym bez problemu skorzystasz z innych serwisów i usług, jak YouTube, Spotify i dziesiątki innych. Możliwe jest także korzystanie z serwisu Apple Arcade, w którym czekają na Ciebie dziesiątki gier. Bawisz się tak, jak chcesz i przy czym chcesz. 

Co jest potrzebne do korzystania z Apple TV?

Aby wykorzystać wszystkie możliwości dawane przez Apple TV 4K, potrzebne są tylko dwie rzeczy. Pierwsza – to abonament. Nie jest to duży wydatek, ponieważ za Apple TV cena wynosi poniżej 40 zł. Rzecz druga to przystawka Apple TV. Urządzenie to dostępne jest w dwóch wersjach różniących się ilością dostępnej pamięci. Możesz w niej zapisywać treści w celu późniejszego obejrzenia.

Te dwie wersje to opcja 64 lub 128 GB. Obie znajdziesz w iDream. Ten autoryzowany sprzedawca Apple oferuje je w bardzo przystępnych cenach. Każda z nich ma własnego pilota, jednak ponieważ to ekosystem Apple, możesz w jego charakterze używać także swojego iPhone.

Oferowane przystawki Apple w sklepie iDream to nie wszystko. Znajdziesz tu także kable oraz przejściówki do tych urządzeń. Ten Apple Premium Reseller ma także piloty do Apple TV – jeśli zgubisz posiadany, możesz w każdej chwili wymienić go na nowy.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie rozrywkę i chcesz mieć pełen wybór co do treści, przy których spędzasz czas, zajrzyj na stronę https://idream.pl/ i zamów przystawkę dla siebie!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx